Muhabbit

Glimpse IDO’su Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Glimpse, IDO’suna hazırlanıyor.

Glimpse

Glimpse

Yakında IDO’sunu gerçekleştirecek olan Glimpse, kısa bir süre önce bu konu ile ilgili bir makale yayımladı.

Sosyal medyanın ciddi bir şekilde popülerleştiği yıllarda birçok insan bu sektöre ayak uydurdu. An itibarıyla sosyal medya, hayatımızda kilit bir role sahip.

Glimpse geliştiricileri, bu senaryonun kripto para birimleri için de geçerli olabileceğini düşünüyor.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl ciddi anlamda popülerleşen NFT sektörü, kısa bir süre içinde gelişti ve sektörde kendine sağlam bir yer edindi.

Platform, NFT sektörü ve sosyal medyayı bir araya getirerek yepyeni bir platform oluşturmaya hazırlanıyor.

İçerik üreticilerine ve ünlülere yeni bir gelir kapısı açan platform, NFT’leri sosyal medyanın büyüsü ile birleştirecek.

Glimpse, sosyal medya platformlarından farklı olarak para kazanma mekanizmasını biraz daha farklı gerçekleştireceğini belirtiyor.

Normal şartlarda içerik üreticileri ve sosyal medya ünlüleri, Instagram ya da TikTok gibi platformlar için içerik ürettikleri zaman doğrudan bir gelir elde etmiyor. Markalar ve şirketler aracılığı ile gelir elde eden bu kişiler kesinlikle platform tarafından para kazanmıyor.

Fakat Glimpse, bu bakış açısını değiştirmek istiyor. Kullanıcılar, reklamlara ya da diğer gelir kaynaklarına bakmadan oluşturduğu her içerikten para kazanabilecek.

Glimpse’e yüklenen bir kısa video, herkes tarafından görünebilir olacak ve bir NFT şekilde satışa sunulabilecek.

Ayrıca Glimpse, kullanıcılarına şu ekstraları da sağlıyor:

NFT’lerin popülerleşmesi, insanların bu sektöre alıştığının ve yatırım yapma arzularının bir başka göstergesi. Glimpse, sanatçıların ve içerik üreticilerinin zaten yapmakta olduğu işi benzersiz bir hale getirmek için çaba gösteriyor.

Glimpse IDO

Glimpse token, şu anda satışa hazır ve 6 Eylül tarihinde BSCPad üzerinde piyasaya sürülecek. Bildiğiniz gibi BSCPad aynı zamanda Binance Smart Chain üzerindeki ilk IDO platformu olarak nitelendiriliyor.

IDO’nun ardından $GLMS, Pancakeswap, Uniswap ve önde gelen diğer borsalarda da listelenecek.

Bununla beraber 2021’in 4. çeyreğinde Glimpse, $GLMS stake programına da başlamayı planlıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version