Muhabbit

Google, Para Birimi Dönüşüm Oranı Sistemine Cardano’yu Ekledi!

Cardano, Google’ın para birimi dönüşüm oranı hesaplayıcısına eklendi!

ADA USD

ADA USD

Google haberiyle birlikte Cardano, piyasa değerinin geniş çapta bilinmesini sağladı. Google, para birimi dönüştürme oranı hesaplayıcısına ADA’yı ekledi. Google’dan hisse, emtia ve kripto paraların fiyatını takip eden kullanıcılar artık ADA’yı; USD, GBP, EUR paritelerinde fiyatının kaç olduğunu kolay bir şekilde öğrenebilecek.

Google’ın bu hamlesi, Cardano’nun yaygın olarak kullanılan bir kripto para haline geldiğini doğruladı. Yatırımcılar, farklı bir web sitesini ziyaret etmeden ADA’nın fiyatını öğrenmek için Google’ın altyapısını rahatlıkla kullanabilir. Cardano’dan hala habersiz olan kullanıcılar, yeni entegrasyonla birlikte Cardano hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilir.

ADA USD

Kullanıcılar; Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Dogecoin ve en son eklenen Cardano (ADA) fiyatına Google üzerinden ulaşabilir.

Google para birimi dönüşüm oranı sistemine ADA’yı eklemesi piyasa değerini doğrudan etkilemez ancak daha geniş kitlelere ulaşabilir. Yeni entegrasyonla birlikte ADA’nın, hem gelişmiş hem de gelişmekte olan ülkelerdeki yerel halk için daha erişilebilir bir hale geldiğini söyleyebiliriz.

Google’ın para birimi dönüştürme oranı hesaplayıcısını güncellemesi, tüm kripto paraların genişlemesini sağladığı için büyük önem taşır.

İtibari para birimleri, kripto para birimlerinin sahip olduğu birçok özellikten yoksundur. Birçok kişi BTC, ETH ve daha fazla kripto para hakkında bilgi sahibi oldukça, Google’ın bu entegrasyonları kripto para pazarının büyümesini sağlayabilir.

İnsanların kripto paralara olan ilgisi her geçen gün artıyor. Yakın gelecekte kripto paralar hayatımıza daha çok dahil olabilir.

Cardano (ADA) Blok Zinciri Üzerinde Çalışan SundaeSwap’in Kilitlenmiş Toplam Değeri (TVL) 100 Milyon Dolara Ulaştı!

SundaeSwap Twıtter

SundaeSwap, Cardano blok zinciri üzerinde çalışan ilk DEX’tir. Ocak 2022’de piyasaya sürülen merkeziyetsiz borsa, birçok kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmaya başlandı. Bununla birlikte kripto para borsası Bitrue, SundaeSwap’i (SUNDAE) listelediğini duyurdu.

Cardano’nun bu gelişmeleri güzel, ancak diğer blok zincirlerine göre daha yavaş adımlar attığını söyleyebiliriz. Farklı blok zincirlerinde birçok yeni platformlar oluşmaya başlamışken, Cardano’nun 2022 yılında ilk defa bir DEX çıkarmasını iyi karşılamak çok da doğru değil. Ancak blok zincirlerindeki yaşanan ilk olaylar her zaman bir hype yaratır.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version