Muhabbit

Greenidge 15 Eylül’de Nasdaq’ta Listelenmeyi Bekliyor!

Greenidge Holdings, Nasdaq’ta listelenmeye hazırlanıyor!

Greenidge

Greenidge nasdaq

Elde ettiğimiz bilgilere göre Bitcoin madencilik firması Greenidge Generation Holdings Inc. ile teknik destek şirketi Support.com arasındaki birleşme, 14 Eylül tarihinde gerçekleşecek.

Daha öncelerde de bildirdiğimiz gibi, Greenidge ve Nasdaq’ta listeli bir şirket olan Support.com, Mart ayında hisse senetlerine karşılık olarak birleşmeye karar vermişti. O dönemlerde belirsiz olan birleşme tarihine rağmen iki şirketin, 2021’in 3. çeyreğinde yada Eylül ayının sonlarında birleşmesi söyleniyordu.

Greenidge ve Support.com Yakın Bir Zamanda Birleşiyor!

Elde ettiğimiz yeni bilgilere göre iki şirketin birleşmesi, Greenidge Class A hisse senedinin “GREE” sembolü ile Nasdaq’ta 15 Eylül tarihinde listelenmesi ile kesinleşti. İki şirket çok yakın bir zamanda birleşecek.

Bu birleşme ile Support.com, Greenidge Generation Holdings Inc.’in iştiraki haline gelecek.

Greenidge Holdings’in CEO’su Jeff Kirt, konu hakkında şu açıklamaları yapmıştı:

Bu ortaklık, Bitcoin madenciliği ve uygun fiyatlı yeşil enerji üretimi için attığımız en önemli adımlardan biri.

Bildiğiniz gibi Greenidge Generation Holdings, Haziran ayı itibarıyla tahmini olarak 41 MW Bitcoin madencilik kapasitesine ve 1.1 EH/s işlem gücüne sahip, New York neşeli bir Bitcoin madencilik firmasıdır.

Firma, bu yılın Haziran ayında karbon dengelemesi yoluyla karbon nötr olma sözü vermişti. Bunun yanı sıra şirket, Temmuz ayında Bitcoin madencilik operasyonlarını, Güney Carolina’ya doğru genişletme planını da açıkladı.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version