Muhabbit

Hindistan İcra Müdürlüğü, Varlıklarını Dondurduğu WazirX’in Hesaplarını Yeniden Aktifleştirdi!

Hindistan’ın popüler kripto para borsası WazirX’in hesapları aktifleştirildi!

Hindistan’ın en büyük kripto para borsalarından biri olan WazirX bir süredir oldukça kötü günler geçiriyordu. Bildiğiniz üzere Hindistan İcra Müdürlüğü, kripto para borsası WazirX’in 350 milyon dolar değerindeki kara parayı akladığını iddia ederek, WazirX’in hesaplarını dondurmuştu.

İlginizi çekebilir: Hindistan İcra Müdürlüğü, WazirX’in Varlıklarını Dondurdu!

Kamuoyuna yansıyan iddialar sonrası popüler kripto para borsası Binance de 2019 yılında satın almaya çalıştığı WazirX borsası hakkında Twitter’dan önemli bir duyuruda bulunmuştu. Binance CEO’su CZ’nin yapmış olduğu duyuruda ise şu ifadeler yer almıştı:

“ WazirX sistem kaynak kodunun, konuşlandırmanın ve operasyonlarının transferini bu yılın şubat ayında istemiştik. Bu isteğimiz ise WazirX tarafından reddedildi. Binance’in sistemler üzerinde kontrolü yok. WazirX bizimle iş birliği yapmadı ve Hindistan İcra Müdürlüğü ile de iş birliği yapmamış gibi görünüyor.”

CZ

WazirX’in Hesapları Aktifleştirildi! WazirX Hindistan İcra Müdürlüğüyle İş Birliği İçinde!

WazirX konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamada, davanın hala devam ettiğini ve WazirX’in iş birliği içinde olduğunu ifade ederken, fonlarının şüpheli bir faaliyet olmadığından dolayı açıldığını kamuoyuna duyurdu.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version