Muhabbit

Kripto Para Borsası WOO Network, Türkiye Pazarına Adım Attı!

Kripto para borsası WOO Network, Türkiye pazarına adım attı.

Woo network Türkiye

Woo network Türkiye

Tayvan merkezli kripto para borsası WOO Network, Türkiye faaliyetlerine başladığını Twitter üzerinden duyurdu.

WOO NETWORK TWITTER

Avalanche (AVAX), Polygon (MATIC), Crypto.com (CRO), Binance (BNB) gibi global kripto para şirketleriyle partnerliklere sahip olan WOO Network’ün, kendi platformundaki yönetişim tokenı ise WOO olarak biliniyor.

2022 yılı Ocak ayı itibariyle Türkiye’de hizmet vermeye başlayan WOO Network, Türkiye’de platform üzerinde işlem yapan kullanıcılarına sıfır komisyonlu işlem hizmeti sunuyor.

Seri A fonlaması ile birlikte; Three Arrows Capital, Crypto.com Capital ve diğer birkaç kurumun katılımıyla 30 milyon $’lık yatırım toplamayı başaran WOO Network, Binance Labs’ten de 12 milyon $’lık bir yatırım almayı başarmıştı.

WOO Network Nedir?

Woo Network, bir likidite ağı olarak tanımlanabilir. CeFi ve DeFi platformlarını birbirlerine bağlayarak en iyi likiditeyi sağlamayı amaçlayan WOO Network, sıfıra yakın komisyon ücretleriyle ile birlikte kripto para borsalarında işlem yapan kullanıcılarına hizmet sunuyor.

WOO Network’ü ortaya koyan kuruluş olan Kronos Research, çok strateji yöntemi ile birlikte kripto para borsaları üzerinde günlük 5-10 milyar $’lık hacim oluşturması ile ön planda bulunan kuruluşlardan biri olarak gösteriliyor.

WOO Token’da Son Durum

WOO/USDT Günlük Mum Grafiği

Kucoin’den alınan verilere göre, 1.8 $’lara kadar yükselen WOO token, 25 Şubat 2022 tarihine göre 0.42 $ seviyelerinden işlem görüyor. WOO almak isteyen kullanıcılar, Bybit, Huobi, Bitfinex, Kucoin ve Binance borsalarından işlem yapabilir.

CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, 3 milyar arza sahip olan WOO token’ın 900 milyon adedi dolaşımda görünüyor. 25 Şubat 2022 tarihine göre WOO token, piyasa değerine göre 138’inci sırada bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan WOO Network, Türk kullanıcıları için bir Telegram kanalı açtı.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version