Muhabbit

Litecoin LTC Trend Desteğine Geldi

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Litecoin’i inceliyoruz. Litecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Litecoin Fiyat Analizi-1

Litecoin Fiyat Analizi-1

Herkese iyi akşamlar, bu akşamki yazımda Litecoin fiyat grafiğini inceleyeceğim. Başlıkta da gördüğünüz üzere Litecoin orta vadede bulunan bir trend desteğine geriledi. Şimdi hep beraber grafikteki son gelişmeleri inceleyelim.

LTC Fiyat 19 Ağustos 2022

Litecoin bugünkü sert düşüşle 54 dolar bölgesine kadar geriledi. Şu an için oradan net bir tepki almış değil. Yazıyı hazırladığım sırada 55 dolar bölgesinden işlem görüyor.

LTC Grafik 19 Ağustos 2022

Litecoin LTC fiyat grafiği 19.08.2022. 6 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

FTX borsasında işlem gören Litecoin süresiz kontratına ait fiyat verileri. Grafik 6 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den temin edilmiştir.

LTC Analiz 19 Ağustos 2022

Grafikteki yeşil bölgeler Litecoin grafiğinde takip ettiğim orta vadeli destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Ancak bugünkü konumuz bu destek veya dirençler değil. Bugün grafikteki yükselen trendi konuşacağız. Yaklaşık 3 hafta önceki fiyat analizi yazımda bu trendi belirtmiştim hatırlarsanız. O yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. O yazıda bu trende güvenmek için henüz erken olduğunu belirtmiştim (temas sayısından dolayı). Ancak bugünkü düşüşle fiyatın tam da bu trend bölgesinde durduğunu görmekteyiz. Haliyle bir anda bu trend ön plana çıkmış durumda. Şu an Litecoin’in buradan bir tepki almasını bekliyorum. Bunu yaparken de trendi yakından takip edeceğim, çünkü trend kırıldığı anda bu işlem iptal olacaktır.

Daha fazla Litecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde LTC/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version