Muhabbit

Lydia Finance Ekim Ayı Raporunu Yayımladı!

Lydia Finance

Lydia Finance Muhabbit

2021 Ekim ayında Lydia Finance yoğun ve başarılı bir ay geçirdiğini belirtiyor.

1 Ekim tarihinde EVRT için tek taraflı stake havuzunu hizmete sunan Lydia Finance, kullanıcılarına EVRT kazanma şansı sundu.

Ayrıca 5 Ekim tarihinde Lydia Finance yeni bir farm eklediğini duyurdu. Bu farm, mYAK/AVAX farmıydı.

6 Ekim tarihinde ise bir topluluk üyesi platform adına bir kampanya başlattı. Aurora Coffee Shop isimli bir kahve dükkanı, LYD stake eden yatırımcılara kahve ikram edeceğini duyurdu.

Bununla beraber 9 Ekim tarihinde platform TaleCraft ile ortaklığını duyurdu. İki şirket, pazarlama ve iş geliştirme konularında birbirlerine destek olacağını açıkladı.

https://twitter.com/Talecraftio/status/1446855308576542721

Ayrıca platform 11 Ekim tarihinde bir Avalanche projesi olan AVME ile ortaklık yaptı. AVME, Avalanche ağı üzerinde geliştirilen bir antivirüs yazılımı olarak öne çıkıyor.

Bu ortaklık ile beraber Lydia Finance, AVME/AVAX paritesini platformuna ekledi. Artık kullanıcılar bu parite ile farm işlemi yapabilecek.

Ayın 15’inde ise platform, AVAXLions hakkında bir güncelleme yayınladı. Bu güncellemenin ayrıntıları için buraya göz atabilirsiniz.

19 Ekim tarihinde OrcaDAO ile ortaklık yapan Lydia Finance, artık kripto paralar ile borç veren protokole destek sunacak.

Bunun yanı sıra 20 Ekim tarihinde Lydia Finance, AAVE/AVAX paritesini başlattı. Lydia Finance, bu karara Twitter üzerinden yürüttükleri bir anket ile vardıklarını belirtiyor.

AVME cüzdanı ile entegre kuran platform, artık kullanıcılarına bu uygulama üzerinden de destek verecek.

21 Ekim tarihinde Lydia Finance platformuna yeni bir parite daha eklendi. AVAX/PNG havuzu ile artık kullanıcılar LYD kazanabilecek.

23 Ekim tarihinde ise TEDDY/AVAX paritesini ekleyen platform, bu havuza para yatıran kişilere LYD kazandıracak.

OrcaDAO ile yapılan ortaklık neticesinde platform, Electrum Pool isimli hizmetini kullanıcılara sundu. Bu platform ile yatırımcılar LYD stake ederek ORCA kazanabilecek.

Ayrıca 26 Ekim tarihinden itibaren Lydia Finance, kullanıcıların Electrum Pool’a LYD yatırarak AVME kazanmalarına olanak sağladı.

28 Ekim tarihinde ise platform, OrcaDAO ile bir AMA etkinliği düzenledi.

29 Ekim tarihinde LYD Launchpad’in V2 sürümü Paladin Blockchain Security tarafından başarıyla denetlendi ve onayladı. Bununla beraber Lydia Finance’in duyurusuna göre Maximus, platformda başlatılan ilk proje olacak.

Lydia Finance’in internet sitesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/LydiaFinance

Telegram: https://t.me/LydiaFinance

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version