Muhabbit

MADworld, Hatıra Niteliğindeki NFT’ler Üretmek İçin Ünlü Youtuber Airrack İle Ortaklık Kurdu!

MADworld, Airrack’in etkinliği için özel NFT geliştirme ortağı olarak hizmet verecek!

madworld airrack

madworld airrack

NFT pazar yeri MADworld, Airrack’in yeni duyurulan Xtreme Pong etkinliği kapsamında, koleksiyon hatırası NFT’leri oluşturmak için ortaklık kuracağını duyurdu.

Airrack’in yeni duyurulan Xtreme Pong etkinliği; Airrack tarafından Zach King, Brent Rivera, ZHC ve Bryce Hall gibi dünya çapında popüler on iki yaratıcıyla iş birliği içinde düzenlenen bir ping pong turnuvasıdır. Airrack ve Kollyde tarafından üretilen Xtreme Pong, etkili bir şekilde NFT’ler geliştirmeyi amaçlıyor. 

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Düzenlenecek olan turnuva, en iyi ping pong becerilerine sahip olan ve 120.000 USD’lik turnuva ödül havuzundan pay almak isteyen on iki yaratıcıyı karşı karşıya getirecek. Yapılan açıklamada turnuvanın, Airrack’ın YouTube kanalında 13 Kasım 2021 tarihinde düzenleneceği bildirildi.

MADworld, Airrack’in, NFT dünyasına yeni giriş yapacak olan Xtreme Pong etkinliği için özel NFT geliştirme ortağı olarak hizmet verecek. 

Airrack olarak bilinen Eric Decker, yeni ortaklık ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Abonelerimin ilgisini çekmek, onlara kanalın sonucu ve yönü üzerinde gerçek kontrol vermek benim için önemli. MADworld ile olan bu ortaklık, topluluğa NFT’ler aracılığıyla hizmet vermek için gerçekten heyecan verici bir fırsat.”

Üç aşamalı hatıra NFT’leri şeklinde sunulacak olan etkinlik için en yaygın olarak kullanılacak olan NFT’ler ise yarışmacılar tarafından etkinlik ekipmanını temsiler olacak.  

MADworld, etkinlik sırasında nadir bir “apex” NFT’yi açık artırmada sunulması için her yaratıcıyla ortak olarak tasarlayacak. Böylece bu NFT, türünün ilk örneği olarak kullanıcılara sunulmuş olacak. İlgili NFT, fiziksel bir öğeye bağlanmakla kalmayacak, aynı zamanda tek bir yaratıcı tarafından geliştirilen ”özel bir NFT” olacak. Oluşturulan bu özel NFT’ler, içerik oluşturucular arasında canlı yayın etkinliği süresince sürecek bir açık artırma formatında en yüksek teklifi verene satılacak.

MADworld Pazarlama Müdürü Jordan Heathfield, konu ile ilgili olarak şu açıklamada bulundu:

“Bir NFT’ye sahip olmak için kripto para meraklısı olmanız gerektiğine inanmıyoruz. Xtreme Pong formatı, doğru yardımcı programın herhangi bir NFT talebini nasıl yönlendirebileceğinin bir örneğidir. Bu etkinlik 2021’in en yenilikçi canlı yayın etkinliklerinden biri olacak ve yeni endüstri standartlarını belirleyecek.”

Yaklaşık 300 milyonun üzerinde bir erişime sahip olacak olan etkinlik, NFT’ler hakkında genel bir farkındalık yaratarak, daha fazla kitle ve endüstri katılımını artıracak. 

MADworld Hakkında

MADworld; sanatçıları, sanat eserlerini ve yaratıcıları blok zincir teknolojisini kullanan bir NFT pazar yeri olmakla birlikte “NFT Deneyimi ve Oluşturma Platformu” seneçeğini sunmaktadır. MADworld; fiziksel sanat, koleksiyon ürünleri, canlı konserler, spor etkinlikleri, sanatçı savaşları ve diğer yaratıcı ifade biçimlerinden geliştirilen orijinal içeriğin sahipliğini ve kaynağını doğrulamak için NFT basımını destekler. 

Web Sitesi: https://madworld.io/

Twitter: https://twitter.com/madworldnft

Telegram: https://t.me/joinchat/OlbQIxIoZhxlMDc1

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version