Muhabbit

MEXC Global 6 Milyondan Fazla Kullanıcı Sayısıyla Zirveye Oynuyor

2018 senesinden beri aktif olarak hizmet gösteren merkezi borsa MEXC Global’in kullanıcı sayısı 6 milyonu aştı.

MEXC-Muhabbit

MEXC-Muhabbit

2018 senesinden beri aktif olarak hizmet gösteren merkezi borsa MEXC Global’in kullanıcı sayısı 6 milyonu aştı. Borsa, 70’den fazla ülkede ve 200’den fazla bölgede faaliyet gösteriyor.

İlginizi çekebilir: Blockchain Nedir?

MEXC Borsası’nın lisanslarını aldığı üç temel ülke Avustralya, Estonya ve Amerika Birleşik Devletleri (ABD) olarak biliniyor.

Bu ülkelerde gerçekleştirdiği başarılı faaliyetler sonucunda globalleşen borsa, günümüzde artık farklı ülkelerden pek çok yatırımcı ile birlikte çalışıyor.

Bu noktada MEXC Global’in kullanıcılarına sunduğu en önemli hizmetlerin başında yerelleştirilmiş dil desteği geliyor.

Böylece dünyanın her yerinden kullanıcı ve yatırımcılar ana dillerinin sağladığı güvenli bir ortamda işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Borsanın ön plana çıkan bir diğer özelliği ise saniyede 1.4 işlemi tamamlayabilen oldukça yüksek performanslı bir eşleme motoru ile çalışması.

Buna ek olarak platform, kullanıcı güvenliğini sağlayabilmek amacıyla dünyanın çeşitli noktalarında pek çok sunucu bulunduruyor.

Her ne kadar kurulalı henüz birkaç sene olsa da, MEXC şimdiden dünya genelinde övgü ve ödülleri toplamaya başladı.

Kuruluşundan yalnızca bir sene sonra dijital varlık alım satım sektöründe pay sahibi olmayı başaran platform, 2021 senesinde Expo Dubai’de “Asya’daki En İyi Kripto Borsası” ödülüne layık görüldü.

MEXC Global

MEXC Global’i Hangi Avantajları Rakiplerinden Ayırıyor?

Peki MEXC Global’i bu denli özel kılan ne? Her şeyden önce platform güven sağlayan yapısıyla ön plana çıkıyor. Çok katmanlı bir yapıya sahip olduğu için güvenlik duvarları aşılması oldukça güç bir hale geliyor. Bu da borsayı kullanıcılar arasında çekici kılıyor. Buna ek olarak oldukça yüksek bir performansla kısa sürede milyonlarca işlem gerçekleştirebiliyor olması da platformu rakiplerinden ayrıştırıyor.

6 milyondan fazla kullanıcı ve bir dizi ortakla likidite arzında herhangi bir sorun yaşamayan, aksine oldukça geniş kaynaklara sahip olan borsa aynı zamanda çoklu kripto para desteği de sağlayarak benzersiz bir dijital borsa tecrübesi vadediyor.

Platform ayrıca gerçekleştirdiği yardım faaliyetleri ile de göz dolduruyor. Bu faaliyetler arasında Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilen bir etkinlikle MEXC Global ekibinin National Geographic iş birliğinde Tibet ve Çin’deki iki okula yardım ulaştırması dikkat çekiyor.

MEXC Global Yardım Kuruluşu adında bir alt platform kuran borsanın 2022 senesi boyunca yardım faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmesi bekleniyor.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version