Muhabbit

My Neighbor Alice, İlk Alfa Sezonunu Başlattı!

My Neighbor Alice’in beklenen ilk alfa sezonu başladı.

Chromia ekosisteminin en iddialı oyunlarından biri olan My Neighbor Alice, planlanan ilk Alfa sezonunu başlattı.

Oyun 2022 Mart ayında yol haritasını güncellemiş ve birden fazla Alfa sezonu olacağını açıklamıştı. Alice ekibi, planlandığı şekilde 2022’nin 2. çeyreğindeki ilk alfa sezonunu 30 Haziran 2022 itibarıyla başlattığını duyurdu.

“Timber Coast” isimli ilk sezonda birden fazla yenilik dikkat çekiyor. Bu sezonda en dikkat çekici özellik ise gelişen grafikler! Oyun, adaların doğasının ve görselliğinin daha önce hiç görülmemiş bir şekilde deneyimlenebileceğini açıkladı.

Ayrıca oyunda herkesin ziyaret edebileceği yepyeni şirin bir kasaba inşa edildi.

Bu alfa sezonunda oyuncular balık tutmayı deneyimleyecek ve Alice ile tanışarak oyunun ana görevlerini yapmaya başlayabilecek!

Alice takımı bu sezonla kendi oyun başlatıcısını da tanıtıyor. Oyun başlatıcısıyla hem başka bir internet sayfasına gitmeden cüzdan oluşturabiliyor hem de oyuna giriş yapılabiliyor. Bilindiği üzere oyun önce Steam platformu üzerinde çıkacaktı. Ancak Steam kripto paralara yaklaşım politikasını değiştirince My Neighbor Alice kendi oyun başlatıcısını hazırlayacağını açıklamıştı.

“Timber Coast” isimli ilk sezona sadece arazi sahipleri erişebilecek. Oyuna giriş yapmak için arazinin, My Neighbor Alice blok zinciri ile köprülenmesi gerekiyor. İstenildiği zaman arazinizi tekrardan MetaMask cüzdanına geri gönderebilirsiniz.

Ana görev dışındaki oyundaki tüm gelişme ve eşyalar sezon bitişinde sıfırlanacak. Ancak ana görevi bitiren oyuncular sezon sonunda sahip olabilecekleri bir NFT ile ödüllendirilecek.

My Neighbor Alice Hakkında

My Neighbor Alice veya MNA, çok oyunculu bir inşa etme oyunudur. Odak noktası sadece blok zinciri oyuncuları değil, genel oyun topluluğu içindir. Oyuncu odaklı hikayesi ve eğlenceli oyun dinamiklerinin yanı sıra, blok zinciri tabanlı özellikleri ile herkesin oynayabileceği bir oyundur.

Oyun, Alice’in dünyası etrafında oluşmuştur. Herhangi bir oyuncunun arazi alarak, yaptığı eşyalar ile geliştirebileceği adalara sahiptir. Fakat aynı zamanda güçlü bir DeFi unsuruna sahip olması, kripto para ekosistemine hitap etmesini sağlar.

My Neighbor Alice öyküsel bir oynanışa sahiptir. Oyuncular arazilerine inşa edip yarattıkları nesneleri arkadaşlarına ve diğer oyunculara gösterebilecekleri için sosyal etkileşim ve yaratıcılık çıkış noktası olan bir oyundur.

Oyundaki çoğu eşya tamamen oyunculara ait olan değiştirilemez token (NFT) olarak sunulmaktadır.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version