Muhabbit

MyNeighborAlice ALICE Fiyat Analizi 19.08.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Alice’i inceliyoruz. Alice grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

alice Fiyat Analizi 1

Herkese iyi akşamlar, bu akşam ALICE’in fiyat grafiğini inceleyeceğim. Geçtiğimiz hafta ALICE için bir fiyat analizi yazısı hazırlamıştım. Bu akşam da bir nevi onun güncellemesi olacak. İlgili yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bunun yanında yeni oluşan bir trendi de aktaracağım. Hemen analiz kısmımıza geçelim.

ALICE Fiyat 19 Ağustos 2021

ALICE aslında geçen hafta bulunduğu bölgeden pek hareket etmedi. Geçen hafta fiyat analizi yazısını hazırlarken fiyatı 12,88 dolar iken şu anda da fiyatı 12,34 dolar. Ancak bu süre zarfında grafiğinde bazı gelişmeler yaşandı.

ALICE Grafik 19 Ağustos 2021

MyNeighborAlice ALICE fiyat grafiği 19.08.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafik 4 saatlik zaman diliminde. Fiyat verileri Binance borsasındaki MyNeighborAlice/Tether (ALICE/USDT) paritesine aittir ve grafik Tradingview’den alınmıştır. Grafik logaritmik ayardadır.

ALICE Analiz 19 Ağustos 2021

Grafikteki yeşil alanlar ALICE grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Bunlar geçen haftaki grafiğimde gösterdiğim bölgeler ile aynı zaten. Fiyat bu bölgeleri çok rahat bir şekilde kırmadıkça kullanmaya devam edeceğim. Bu bölgeleri güncellediğimde sizlerle direkt paylaşacağım zaten.

Fiyatın şu an üzerinde bulunduğu desteğin önemini geçtiğimiz haftadaki yazımda belirtmiştim. Kısa/orta vadede bu desteğin halen belirleyici olduğunu düşünüyorum. Şimdi gelelim grafikteki düşen trendimize. Fiyatın yaptığı son hareketten sonra bunu ekledim. Burada bir üçgen formasyonundan bahsedebiliriz ve bildiğiniz üzere bu tip yapılarda fiyat kısa vadede kırılım yönünde hareket eder. Ben de buradaki desteğin veya trendin kırılmasını bekleyeceğim.

ALICE Yorum 19 Ağustos 2021

Grafikte oluşan trendin işimizi kolaylaştırdığını düşünüyorum. Çünkü elimizde fiyat yönünü tahmin edebileceğimiz bir veri daha oldu. Artık tek yapmam gereken trendin mi desteğin mi kırılacağını beklemek.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version