Muhabbit

Narkasa, Chiliz’i (CHZ) Listeleyecek!

Narkasa, Chiliz’i (CHZ) listeleyeceğini açıkladı.

narkasa

Türkiye merkezli kripto para borsası Narkasa, çok yakında Chiliz (CHZ) listelemesi yapacağını açıkladı.

Narkasa’nın açıklamasına göre Chiliz (CHZ), 24 Mayıs 2021 tarihinden itibaren kripto para borsasının sistemlerinde yer alacak. 24 Mayıs 2021 tarihinde Türkiye saatiyle 00:00’da para yatırma işlemleri başlayacak. 26 Mayıs 2021 Türkiye saati ile 00:00’da alım satım işlemlerine start verilecek.

Chiliz (CHZ) Nedir?

Chiliz (CHZ), Socios.com üzerinde taraftar token’ları alım satımı yapmak amacıyla Ethereum ağında oluşturulan bir ERC20 token’ıdır. Hizmet token’ı olarak tanımlanır ve madenciliği yapılmamaktadır.

2020 yılının son aylarına doğru birçok küresel kripto para borsasında listelenmeye başlayan Chiliz (CHZ), 2021 yılının başlamasıyla birlikte kripto para yatırımcıları için gözde bir seçenek oldu. Kripto para yatırımcıları tarafından ilgi gördüğünü fark eden borsalar çeşitli CHZ etkinlikleri düzenledi.

Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi

Tüm zamanlar Chiliz (CHZ) grafiği

2018 yılında oluşturulan CHZ, özellikle 2021 yılı Mart ayında büyük bir fiyat artışı yaşadı. Birkaç haftadır Bitcoin’in yaşadığı düşüşten etkilenen kripto paralardan biri oldu.

Kripto para analiti Draco’nun yaptığı son Chiliz (CHZ) fiyat analizi için:

Henüz çok yeni bir platform olmasına rağmen zirveye oynayan Türkiye merkezli kripto para alım satım platformu Narkasa hakkında detaylı bilgiye, Narkasa.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version