Muhabbit

OKEx Chiliz’i Listelediğini Açıkladı! GAL ve TRA Token Ödül Havuzu!

GAL ve TRA Token kazanmak ister misiniz?

Okex

Türkiye’de faaliyet gösteren ünlü borsa OKEx, Chiliz Token’i listelediğini ve ödüller dağıtacağını duyurdu!

Kampanya 3 Mart saat 13:00’da başlayacak ve 10 Mart saat 13:00’da bitecek. Etkinliğe katılmak ve OKEx’e kayıt olmak için tıklayın!

OKEx’ten aldığımız bilgilere göre, CHZ topluluk üyeleri 150.000 $ değerinde GAL ve TRA Fan Token kazanabilecek. Kullanıcıların çekilişe katılmaları için tek yapmaları gereken, OKEx’e CHZ yatırmaları ya da takas etmeleri.

Bildiğiniz gibi Chiliz, 2018 yılında Alexandre Dreyfus ve ekibi tarafından piyasaya sürülen spor alanında faaliyet gösteren bir sosyal platform olan socios.com’un hizmet tokenıdır.

Bildiğiniz gibi Chiliz, Barcelona, Juventus, Roma, Galatasaray ve Trabzonspor gibi birçok futbol kulübü ile işbirliği halinde. Bunun dışında Chiliz, e-spor arenasında da söz sahibi bir konumda.

OKEx’in başlattığı kampanyanın detaylarına bakacak olursak, kullanıcılardan ilk istenen şey, kampanya süresi boyunca 2.000 CHZ veya daha fazla CHZ’nin OKEx’e yatırılması. İkinci olarak, OKEx’te 200 USDT veya daha fazla işlem yapan yeni kullanıcılar da, çekilişe girmek için bir şans elde edecek.

OKEx’in açıklamalarına göre, çekiliş için uygun olan kişiler, toplam 150.000 $’lık fan tokenını kendi aralarında paylaşacak.

Ödül Havuzunun Paylaşım Detayları

Bu arada yeni kullanıcılar davet eden OKEx kullanıcıları, davet ettiği kullanıcı başına 5 $’lık yönlendirme ödülü kazanacak. En fazla 10 kişi ile sınırlı olan etkinlikte, 10.000 $’lık bir ödül havuzu mevcut.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version