Muhabbit

Nayib Bukele 2022 Yılı İçin Bazı Tahminlerde Bulundu!

El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, 2022 yılında BTC’nin 100.000 $ olacağını düşünüyor.

nayib bukele muhabbit

nayib bukele muhabbit

Nayib Bukele, 2022 yılında Twitter üzerinden Bitcoin için bazı beklentilerini paylaştı.

Nayib bukele twıtter

El Salvador, enflasyona karşı bir önlem olarak Bitcoin’i yasal para birimi olarak kabul eden ilk ülke oldu. BTC yasal para birimi olduktan sonra Nayib Bukele, ülkenin rezervi için BTC satın almaya başladı. Aldığı BTC’leri Twitter üzerinden duyuran El Salvador Başkanı, şimdiye kadar 1.370 adet BTC toplamış oldu.

İlginizi Çekebilir: Nayib Bukele Kimdir?

Bukele’ye Göre 2022 Yılında Neler Olacak?

Başkan Bukele’nin tahminlerine göre; iki ülke daha 2022 yılında BTC’yi yasal para birimi olarak kabul edecek. Bununla birlikte 2022 yılında BTC fiyatı 100.000 $ olacak. Nayib Bukele’nin bu tahminleri sizce gerçekleşecek mi? Hep beraber yaşayıp öğreneceğiz.

Nayib Bukele, El Salvador’un BTC tabanlı girişimi olan Bitcoin City ve Volcano için bu sene büyük bir büyüme öngörüyor. Bitcoin City, insanların kripto paralara olan adaptasyonunu hızlandırmak için kurulacak olan bir şehir olarak tanımlanabilir.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin City Nedir?

Bitcoin’in bu yıl ABD seçimlerinde önemli bir etken haline geleceğini düşünen Bukele, Bitcoin 2022 konferansında büyük bir sürpriz olacağını söyledi.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version