Muhabbit

OKEx, Hızlı ve Ucuz Transferler İçin Polygon Entegrasyonunu Gerçekleştirdi!

OKEx, Ethereum tabanlı tokenların sorunsuz ve ucuz transferi için Polygon entegrasyonunu gerçekleştirdi.

okex

okex

Küresel kripto para borsası ve türev ticaret platformu OKEx, kullanıcılarının Ethereum tabanlı varlıklarla ticaret yapmasını kolaylaştırmak için büyük bir adım attı. 

Bu kapsamda borsa, en hızlı büyüyen Ethereum Layer-2 ölçekleme çözümlerinden biri olan Polygon ile entegrasyonunu gerçekleştirdi. Böylece kullanıcılar platform ile Polygon PoS ağı arasında işlemler gerçekleştirirken daha hızlı ve daha uygun maliyetli bir işlem yapmış olacak.

Son zamanlarda yaşanan ağ tıkanıkları ve artan gas maliyetleri ile ilgili sorunlar nedeniyle Ethereum‘da Katman-2 çözümlerine olan talep son aylarda artış göstermeye başladı. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak isteyen Polygon, diğer birkaç L2 projesiyle birlikte bu sorunları ele alabilecek uygulanabilir bir çözüm sunan platform haline geldi.

Bu kapsamda OKEx tarafından Polygon tam yığın ölçekleme çözümünün dahil edilmesi ile ilgili atılan bu adım, kullanıcıların ERC20 tokenlarını aktarmaları esansında oluşan gereksiz ve maliyetli adımları ortadan kaldırdığı için büyük bir gelişme olarak göze çarpıyor. Böylece OKEx, aracı adımdan kurtularak, daha fazla kullanıcıyı Ethereum tabanlı dApps ve DeFi çözümlerini benimsemeye teşvik etmiş oldu.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan CEO Jay Hao şu ifadelere yer verdi:

“Layer-2 teknolojisi, özellikle piyasadaki birkaç büyük isim olgunlaştıkça ve Ethereum’daki sıkışıklığa bir çözüm haline geldikçe, bu yeniliği benimseyen ve Polygon’un çözümünü kullanıcılarımıza getiren ilk büyük kripto borsalarından biri olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

OKEx’e referans linkimiz ile kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version