Muhabbit

Pangolin’den Yine Bir Yenilik! Yeni Ortaklık Neler Sağlayacak?

Geçtiğimiz günlerde 1. yaşını yeniliklerle kutlayan Pangolin, Near Protocol ile yaptıkları yeni ortaklığı duyurdu.

Pangolin&Near-Muhabbit

Pangolin&Near-Muhabbit (2)

Geçtiğimiz günlerde 1. yaşını kutlayan Pangolin, Near Protocol ile yaptıkları yeni ortaklığı duyurdu.

Avalanche üzerinde geliştirilen, kullanıcılarına hızlı işlem ve düşük işlem ücretleri gibi ayrıcalıklar sunan topluluk odaklı merkeziyetsiz borsa Pangolin, yeni ortaklığını duyurdu. Geçtiğimiz günlerde 1. yılını kutlayarak logo ve arayüz değişimi yapan Pangolin, yeni ortaklığıyla bir “yenilik” daha gerçekleştirdi.

Pangolin logo değişimi

Pangolin, NEAR Grants Programı aracılığıyla Near Protocol ile bir ortaklık kurduklarını açıkladı. NEAR Grants programı, NEAR misyonunu paylaşan Pangolin gibi projeleri destekleyen bir hibe programı olmaktadır.

Pangolin’in hızlı ve uygun fiyatlı işlemleri, topluluk odaklı gelişimi ile açık token dağıtımındaki adil duruşu, NEAR ağına köprü oluşturacak.

“Pangolin’in, platformumuzun NEAR-yerel bir versiyonunu oluşturmak için hibe aldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. “

Pangolın

Pangolin ve NEAR, yeni kullanıcılar için benzersiz deneyimler ve kolay katılım olanakları sunan DeFi’da ortak bir gelecek misyonunu paylaşıyor. Avalanche’ın en iyi dApp’lerinden birinden çok zincirli merkeziyetsiz bir borsa oluşturmanın, yeni kullanıcıların NEAR’ı ilk kez denemeleri için kolay bir yol yaratacağı düşünülmekte.

NEAR-Yerel Borsası ile Neler Değişecek?

DeFi’ın geleceğinin çok zincirli olduğuna inanan Pangolin, Avalanche’ın kullanıcı tabanına gelecekte NEAR Protocol gibi diğer zincirlerde de seçenekler sunmaktan heyecan duyduklarını ifade etti.

Pangolin Nedir?

Pangolin, Avalanche ağı üzerinde çalışan merkeziyetsiz bir borsa olarak öne çıkmakta. Kullanıcılar, Pangolin üzerinde sadece swap işlemi ile getiri kazanmayarak, farm ve stake havuzlarına katılarak pasif bir getiri de elde edebiliyor.

İlginizi çekebilir: Pangolin Nedir?

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version