Muhabbit

Pantera Capital’in Genel Ortağı Paul Veradittakit: “Blockchain Şirketi Kurmak İçin Doğru Zaman.”

Panetra Capital şirketinin Genel Ortağı Paul Veradittakit, blockchain hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Pantera Capital

ABD merkezli kripto para yatırım ve varlık yatırım firması Pantera Capital şirketinin Genel Ortağı Paul Veradittakit, blockchain hakkındaki açıklamalarında blockchain şirketi açmak için doğru zamanlarda olunduğunu ifade etti.

Pantera Capital Genel Ortağı Paul Veradittakit, konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda şu ifadelerde bulundu:

“Deneyimlerimize göre, ayı piyasaları tipik olarak inşaattan kaynaklanan gürültünün ve dikkat dağınıklığının daha az olduğu bir zamanı temsil ediyor. Ayrıca, kurumların ve işletmelerin işlerini geliştirmek için blockchain şirketleriyle çalışmaya her zamankinden daha açık olduğunu gözlemledik.”

Pantera Capital şirketinin Genel Ortağı Paul Veradittakit

Veradittakit açıklamalarının devamında yatırımcıların ellerindeki yatırımlarını büyük oranda düzenlenmiş borsalara ve merkezi olmayan olmayan borsalara taşıdığı belirtti. Bu durumun da gelecekteki kripto para yatırımcılarına örnek olacağını dile getirdi.

İlginizi Çekebilir: Pantera Capital Fonu 1.3 Milyar Doları Buldu!

Kripto Para Yatırım Firması Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, Kripto Paralar Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu!

Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead kripto paralar hakkında açıklamalarda bulundu:

“Düşük fiyatlara rağmen, alanın her zamankinden çok daha iyi bir konumda olduğunu düşünüyorum. Morehead’e göre, 2017’den beri geliştirici altyapısı önemli ölçüde iyileşti. Akıllı sözleşmeye dayalı sistemler yazmak artık önceki döngüye göre çok daha kolay. Akıllı sözleşmelerdeki yaygın hataları yakalamak için test takımları veya otomatik araçlar olsun, yığının diğer her alanı, Solidity için IDE desteğine sahip olacak şekilde gelişti.”

Pantera Capital’in CEO’su Dan Morehead

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla kripto para haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version