Muhabbit

Partisia Blockchain Nedir?

Partisia Blockchain hakkında bilgi almak ister misiniz?

Partisia

Partisia Blockchain, güvenlik, şeffaflık, gizlilik ve hız odaklı bir WEB 3.0 halka açık blockchainidir.

Patricia Blockchain, özellikle blockchain ve çok taraflı hesaplama (MPC) gibi kriptografi alanlarına dayalı ticari sınıf yazılım sağlama konusunda kapsamlı deneyime sahip, dünyanın önde gelen kriptografları, geliştiricileri ve girişimcileri tarafından ortaklaşa kurulmuştur.

Blockchain ve MPC’yi birleştirmek, 2017’nin başından bu yana gayretle çalışan Partisia Blockchain ekibi tarafından uzun zamandır elde etmek istenen bir kilometre taşıydı.

Partisia Blockchain, MPC’nin verimli, ölçeklenebilir ve sağlam bir şekilde düzenlenmesi için bir temel görevi gören yüksek performanslı bir blockchain ile kombine halde çalışıyor. Blockchain ve MPC teknolojisinin kombinasyonu, gizlilik odaklı yerel uygulamalar için bir yapı taşı görevi görecek.

Altyapının temel bir parçası olarak, şirketin kurucu ortağı Sepior’un MPC tabanlı anahtar yönetimi çözümünü kullanan bir Oracle ile karşılaşıyoruz. Stake etme özelliği ile birlikte MPC Oracle, kripto varlıklarının blockchainler arasında sorunsuz bir şekilde aktarılmasına yardımcı olur.

Partisia Blockchain projesi, İsviçreli düzenleyiciler tarafından denetlenen bağımsız bir kuruluş olan Swiss Foundation tarafından başlatıldı.

Daha fazla Nedir?Kimdir? ve Nasıl? haberine ulaşmak için tıklayabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version