Muhabbit

Partisia Blockchain’e Yapılan Yatırım 20 Milyon $’ı Aştı!

Partisia Blockchain’in yatırım turu verimli geçmiş gibi görünüyor.

Partisia

Web 3.0 ile güven, şeffaflık ve gizlilik için geliştirilen Partisia Blockchain, 20 milyon $’dan fazla yatırım aldığını duyurdu.

Ausvic Capital, P2P.org, Kosmos ve Bitscale’ın yanı sıra diğer önemli oyuncular tarafından yönetilen son finansman turunun ardından Partisia, 20 milyon $’dan daha fazla yatırım aldığını açıkladı.

Partisia Blockchain’in internetin gizlilik ve güvenlik sorunlarına yönelik en yeni çözümü, blockchain teknolojisinin bir başka kriptografi ile (MPC) entegresini temsil ediyor. Basit bir ifadeyle, kurumların merkezi olmayan teknolojilerin avantajlarını deneyimlemelerine izin verirken, işbirliğine dayalı çözümlerde kullanılan verilerin gizli ve güvende kalmasını garanti eder.

Partisia ekibi, Layer 1+2 çözümünün mainnet lansmanına yönelik çalışmalarına devam ederken, sharding tekniğinin yüksek ağ hızlarını kolaylaştıran bir yol olduğunu düşünüyor.

Şimdiden 20 milyon $’lık yatırım alan ekip, diğer faaliyetlerinin yanı sıra Ethereum ve diğer ağların üzerinde yapılan işlemleri koruyan Layer 2 uygulamasına da odaklanacak.

Partisia Blockchain’in kurucu ortağı ve başkanı Dr. Kurt Nielsen, konu hakkında şunları söyledi:

Nihai hedefimiz, verileri koruma ve gizliliği dengeleyen, sürdürülebilir ve veri odaklı bir toplum yaratmak. MPC, herhangi bir hesaplamayı doğrudan hesaplanan veriler üzerinde işlerken, bu verileri güvende tutar.

Bu yılın başlarında Partisia Blockchain, veriler üzerinde bireysel kontrolü garanti eden ve bunu kullanan üyelerin ödül kazanmasına olanak tanıyan bir sosyal medya platformu olan Instars’ı piyasaya sürdü. Şirket ayrıca, daha fazla gizlilik, daha az reklam ve daha az önyargılı sonuçlar vadeden yeni bir alternatif arama motoru olan Better Internet Search’ün geliştirilmesine yardımcı olmak adına AB tarafından finanse edilen NGI Trust tarafından hibe aldı.

Partisia Blockchain Nedir?

Partisia Blockchain, güvenlik, şeffaflık, gizlilik ve hız odaklı bir WEB 3.0 halka açık blockchainidir.

Patricia Blockchain, özellikle blockchain ve çok taraflı hesaplama (MPC) gibi kriptografi alanlarına dayalı ticari sınıf yazılım sağlama konusunda kapsamlı deneyime sahip, dünyanın önde gelen kriptografları, geliştiricileri ve girişimcileri tarafından ortaklaşa kurulmuştur.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version