Muhabbit

Robert Kiyosaki: BTC Fiyatı 20.000 Doları Test Ettiğinde Satın Alacağım!

Robert Kiyosaki, Bitcoin hakkında konuştu!

Robert Kiyosaki BTC

Robert Kiyosaki BTC

Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin fiyatının 20 bin doları test ederse daha fazla Bitcoin alacağını söyledi. Bitcoin fiyatının düşmesinin bir fırsat olarak gören Kioysaki, sözlerine şu şekilde devam etti:

Daha zengin olmanın zamanı geldi!

İlginizi Çekebilir: Robert Kiyosaki Kimdir?

Robert Kiyosaki Daha Fazla Bitcoin Almayı Planlıyor

Robert Kiyosaki, 24 Ocak 2022 tarihinde Bitcoin fiyatı hakkında tweet attı.

Robert Kıyosakı twıtter

Bitcoin’i ilk olarak 6.000 $ ve 9.000 $ iken alan Kiyosaki, Bitcoin’in 20.000 $’lara gelirse alım yapacağını söyledi. Gümüşün ise iyi bir yatırım aracı olduğunu düşünen Kioysaki, gümüş fiyatının şu an düşük olduğunu düşünüyor.

Kiyosaki, 2021 Aralık ayında şunları söylemişti:

Piyasalar yakın zamanda çökebilir. Altın, gümüş, Bitcoin ve emlak piyasası da çökecek. Enflasyona dikkat edin. Fiyatlar düştüğünde daha ​​fazla altın, gümüş, kripto para, emlak ve petrol sektörlerine yatırım yapacağım.

Zengin Baba Yoksul Baba, Kiyosaki ve Sharon Lechter’ın beraber yazdığı 1997 tarihli bir kitaptır. Altı yılı aşkın bir süredir New York Times En Çok Satanlar Listesi’nde yer aldı. Kitabın 32 milyondan fazla kopyası 109’dan fazla ülkede 51’den fazla dilde satıldı.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version