Muhabbit

Shiba Inu (SHIB), Nexo’da Listelendi

Kripto para ticaret platformu Nexo, Shiba Inu’yu (SHIB) listeledi. Bu önemli listeleme, SHIB sahiplerine artık Nexo üzerinden SHIB alımı satımı, lending ve swap yapma imkanı tanıyor.

Ancak bu Birleşik Krallık’ta ikamet edenler için geçerli olmayacak. 2023 Aralık ayında Japon merkezli bir kripto para borsası da dahil olmak üzere pek çok platform Ethereum tabanlı bu meme coin’i listeledi. Mesela DMM Bitcoin borsası 20 Aralık 2023’te SHIB ticaretine başladı.

Önümüzdeki hafta gözler SHIB fiyatında

Bu listeleme SHIB’in Coincheck’te listelenmesinin ardından gerçekleşti. Bu listelemeden sonra da token fiyatında önemli bir artış olabileceği spekülasyonları da ortaya çıktı.

Coincheck’teki listelemeden sonra SHIB’in fiyatı %7,61 artarak 0,00001004 dolara yükseldi. Bu fiyat artışıyla token’dan bir sıfırın kaldırılması yatırımcılarda büyük ilgi uyandırdı. Ancak bu yazının yazıldığı esnada Nexo’nun listelenmesi token’ın fiyatı üzerinde herhangi bir olumlu etki yapmadı. Çünkü SHIB fiyatı %5 düşüşle 0,00002681 dolara geriledi. SHIB fiyatı CMC verilerine göre şu an 0.000027 dolardan işlem görüyor.

Uzmanlar önümüzdeki hafta SHIB fiyatının %70’e kadar artacağını söylüyor. Ancak bu mevcut ekosistem temellerinin sürekli iyileştirilmesine bağlı olarak gerçekleşecektir.

Nexo, hizmetlerini genişletiyor

Coinpage‘in haberine göre Nexo kısa bir süre önce Dubai Sanal Varlıklar Düzenleme Otoritesi’nden (VARA) lisans aldı. Şirket bu sayede hizmetlerini genişleterek çeşitli faaliyetler için tam lisans aldı.

Son Yazılar

Exit mobile version