Muhabbit

ShuttleFlow 2.0 Sürümü İle Farklı Ağlara da Destek Verecek!

ShuttleFlow Protocol 2.0 sürümünü duyurdu.

shuttleflow

ShuttleFlow Protocol 2.0 sürümünü duyurdu. Yapılan açıklama ile birlikte farklı blockchain ağları arası çalışabilirlik ile ilgili desteğin sağlanmaya başladığı belirtildi.

Yeni sürümü ile birlikte ShuttleFlow, Binance Smart Chain, Huobi ECO Chain ve OKEx Chain için de destek sunacak.

Halihazırda Ethereum ağı için destek sunan ShuttleFlow, varlıkların Conflux ağına taşınmasını sağlıyordu. Protokol tarafında yapılan güncelleme sayesinde Conflux Network ile dört farklı ağ arasında varlık transferleri gerçekleştirilebilecek.

Bu özelliği ile bir ilk olarak öne çıkan ShuttleFlow, üç büyük ekosistem için de destek sunan ilk protokol olma özelliğine sahip durumda.

Merkezsiz bir şekilde farklı blockchain ağları arasında varlık transferine imkan tanıyan ShuttleFlow, bir transfer merkezi görevi görüyor.

2020 yılının ilk çeyreğinde başlatılan ShuttleFlow 1.0 sürümü, blockchain ağları arası varlıkları transfer etme aracı olarak kullanılırken; BTC, ETH ve diğer 49 farklı varlığın transferine izin veriyordu.

2020 yılının Eylül ayında Conflux Network üzerinde inşa edilen merkezsiz borsa ve AMM protokolü Moonswap, 7.6 Milyon $ değerinde varlığın transferine ev sahipliği yapmıştı. ShuttleFlow desteği ile gerçekleştirilen varlık transferleri Mart ayına kadar geçen sürede 25 Milyon $’ın üzerine çıkmış durumda.

Geçtiğimiz günlerde OKEx üzerinde listelenmeye başlayan Conflux, Çin Hükümeti tarafından desteklenen tek blockchain ağı ve projesi olarak öne çıkıyor.

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version