Muhabbit

SolDate Projesinden Son Gelişmeler!

Solana ağı üzerinde olan çevrim içi tanışma platformu Soldate’in yaptığı ortaklıklar ve yeni gelişmeler.

Soldate2-Muhabbit

Soldate2-Muhabbit

Soldate, normal bir flört uygulaması olmasının yanı sıra kullanıcılara daha farklı ve eğlenceli bir evren oluşturmaya çalışıyor. Yakın zamanda uygulaması çıkacak olan SolDate’in gerçek profillerin “Metaverse”te NFT tabanlı “avatar”larla senkronize edileceğinden bahsedildi.

Bununla birlikte kullanıcılar, oyun içi varlıklarını diğer oyunculara kolay bir şekilde satabilecek. $DATE “token”larıyla ödüller kazanmak isteyen kullanıcılar, sahip oldukları NFT’leriyle “stake”ödünç alma ve borç verme işlemi yapabilecek.

İlginizi Çekebilir: Soldate Nedir?

Soldate’in Yakın Zamanda Kurduğu Ortaklıklar!

Soldate, Solana ağı üzerinde multi-chain bir cüzdan olan Slope Wallet ile ortaklık kurdu. Yapılan ortaklıkla beraber kullanıcılar, Slope cüzdanı üzerinde DATE “token”larıyla kolay bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilir.

Soldate TWITTER HESABI

Aynı zamanda Soldate, başka bir non-custodial cüzdan olan 25’ten fazla blok zincirini destekleyen Coin98 cüzdanı ile anlaştı. Yapılan ortaklıkla beraber kullanıcılar, Coin98 Cüzdanı üzerinde DATE “token”larını saklayabilir, yatırabilir ve gönderebilir.

Soldate TWITTER HESABI

SolDate ilk CEX listelemesini 5 Ekim tarihinde gerçekleştirdi. İsmi Dex-Trade olan merkezi borsa akılları biraz karıştırabilir. Dex-Trade kullanıcıları artık $DATE/USDC paritesinde işlem yapabilir. Bir çok Solana DEX’inde listelenen DATE, CEX listelemelerinin artmasıyla beraber ismini daha çok duyuracağını söyleyebiliriz.

DEX-TRADE TWITTER HESABI

DATE Token Nedir?

Solana üzerinde olan DATE Token, SolDate uygulamasının temel bileşenidir. SolDate’in tüm sistemin yönetim “token”ı olarak işlev görecektir. Cüzdanında DATE Token bulunduran herkes, uygulamanın tüm özelliklerine erişebilecek.

Soldate Türkiye Telegram grubu için tıklayınız..

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz…

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version