Muhabbit

Son Dakika! Goldman Sachs, Kripto Masasını Yeniden Başlattığını Duyurdu!

Goldman Sachs, fitili yaktı!

Goldman

Goldman Sachs Group, kripto para birimi alım satım masasını yeniden başlattığını açıkladı!

Bununla beraber edindiğimiz bilgilere göre, gelecek haftadan itibaren müşteriler, Bitcoin vadeli işlemler için Goldman Sachs ile çalışabilecek.

Bir Goldman Sachs temsilcisi, Goldman’ın hızla büyüyen dijital varlık sektöründeki faaliyetlerine başlamak istediğini ve blockchain teknolojisi ile CBDC’leri içeren projeler için de adım atacağını söyledi.

Ayrıca bu çalışmaya ek olarak, banka, ayrıca bir Bitcoin yatırım fonu ve dijital varlık saklama konusunda araştırmalar yaptığını bildirdi. Kripto para masalarının yeniden başlatılması, Bitcoin’e olan kurumsal ilginin ciddi oranda arttığı bir dönemde geldi. Lider kripto para birimi, yatırımcılar ve bazı şirketler tarafından enflasyona karşı bir önlem olarak görülüyor.

BTC’nin fiyatı, geçen yıl önemli ölçüde artmış olsa da, kripto para oldukça dalgalı bir grafik çizmeye devam ediyor. Kripto para birimi 21 Şubat tarihinde tüm zamanların en yükseğine ulaşarak 58.000 $ civarını gördü, fakat akabinde %25 oranda geriledi.

Goldman Sachs, ilk olarak 2018 yılında kripto para birimi masası kurmuştu. Sachs, Bitcoin’in fiyatı tıpkı o günlerdeki gibi rekor seviyelerden inerken, kurumsal yatırımcıların dijital paraya olan ilgisini tekrar gösteriyor.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version