Muhabbit

Son Dakika! MicroStrategy Tekrar Bitcoin Aldı!

MicroStrategy durdurulamıyor!

son dakika

Edindiğimiz bir son dakika haberine göre MicroStrategy, Bitcoin’e tam 1.02 milyar $’lık yatırım yaptı!

Geçtiğimiz günlerde BTC portföyünü genişleten teknoloji firması MicroStrategy, bu sefer neredeyse 1 milyar değerinde 19.452 adet BTC satın almış.

Henüz MicroStrategy’den resmi bir haber gelmese de, Twitter’dan Walter Bloomberg isimli bir kullanıcı bu iddiayı ortaya attı.

Bildiğiniz gibi kripto para piyasasında ateş olmayan yerden duman çıkmaz. MicroStrategy’nin de Bitcoin’e olan yatırımlarını göz önünde bulundurduğumuzda, yakın bir zamanda resmi açıklama gelecektir.

Geçtiğimiz günlerde CEO Michael Saylor’un açıklamalarından sonra firmanın büyük bir yatırım yapması çok normal. Michael Saylor’a göre Bitcoin’in piyasa değeri eninde sonunda 100 trilyon $’a ulaşacak.

Eski bir Bitcoin karşıtı, yeni bir Bitcoin maksimalisti olan Saylor, BTC’ye giderek daha fazla güveniyor gibi. An itibarıyla portföyünde 71.000’den fazla Bitcoin bulunduran Microstrategy, elindeki Bitcoin’leri 100.000’in üzerine çıkarmaya çalışıyor gibi görünüyor.

Güncelleme: CEO Michael Saylor, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile firmanın 19.452 BTC aldığını doğruladı!

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version