Muhabbit

Spark Token Dağıtımına Katılan Kullancılara Bir Airdrop Daha Geliyor!

Flare Finance tarafından yapılan açıklamaya göre, XRP cüzdanları ile Flare Network dağıtımına katılan Spark token sahiplerine yeni bir airdrop daha yapılacak.

Flare Finance tarafından yapılan açıklamaya göre, XRP cüzdanları ile Flare Network dağıtımına katılan Spark token sahiplerine yeni bir airdrop daha yapılacak.

Yapılan açıklamada Flare Finance tokeninin kullanıcılara ücretsiz bir şekilde verileceği belirtilmekte.

Flare Finance, Flare Network’te ortaya konan ilk DeFi projesi olarak öne çıkıyor. DeFi platformu “airdrop”u Flare Network’ün başlatılmasından yaklaşık 1 ay sonra gerçekleştirmeyi planlıyor. Ekran görüntüsünün alınmasının ardından 7-10 gün içinde yeni “airdrop”un gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Flare Finance, XRP ağının hızından ve mimarisinden yararlanarak çalışacak olan ilk DeFi projesi olacak. Flare Finance, ağın yüksek hızı ve ucuz transfer imkanı sayesinde üst düzey bir DeFi deneyimi sunmayı hedeflediğini belirtiyor.

Dağıtım ile birlikte kullanıcılar DFLR tokenine ücretsiz bir şekilde sahip olmuş olacak.

Flare Finance platformunun asıl tokeni ise YieldFlare olarak öne çıkıyor. Toplamda 110,000,000 adet arza sahip olacak olan YFLR’ın ilk dağıtımında 40 Milyon YFLR, Spark token ile takas edilebilecek. İşlemin başlatılmasının ardından toplamda 7 gün süre boyunca gerçekleştirilebilecek olan takas sonrası geriye kalan YFLR tokenleri yakılacak.

Flare Network üzerinde gerçekleşecek ikici “airdrop”a katılmayı düşünüyor musunuz?

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version