Muhabbit

SUN, Huobi Global’da Listelendi!

Huobi’den yeni listeleme geldi.

Huobi

Huobi Global’in resmi blog gönderesinde paylaşılan bilgilere göre TRON blockchain ağında merkeziyetsiz finansın gelişimini ilerletmek için tasarlanmış bir kripto para birimi olan “SUN” Huobi Global borsasında listelendi.

Paylaşılan bilgilere göre, SUN tokenın yatırma, çekme ve alım satım işlemleri 08 Haziran Çarşamba günü 18:00 itibarıyla başlamış durumda.

Huobi tarafından açıklanan bilgilere göre, SUN, SUN/USDT, SUN/BTC, SUN/ETH pariteleri ile Huobi üzerinde müşterilerine sunulacak.

SUN Coin Nedir?

Sun coin, Tron (TRX) ekosistemini genişletmek için oluşturulan ve üzerinde merkezsiz finans uygulamalarını barındıran blok zincir ağıdır. TRON üzerinde Bitcoin’in birebir aynısı olarak tanımlanan SUN, herhangi bir yatırım, ön madencilik veya rezerv içermiyor. SUN, açık kaynaklı akıllı sözleşmeleriyle tamamen topluluk tarafından işletiliyor.

SUN’ın teknik makalesi, tokenı “sosyal bir deney” olarak tanımlıyor. Gelecek planları arasında, tokenın merkeziyetsiz kredi, sigorta, likidite, sabit değerli coin’ler gibi alternatiflerinin olabileceğini belirtiyor.

Toplam arzı, 19.900.730 olan kripto para birimi, 29.15 dolar anlık fiyatı ile market üzerinde 171. sırada yer alıyor.

Huobi Global borsasına hızlı bir şekilde kayıt olmak isterseniz tıklayın!

Daha fazla Altcoin Haberi için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version