Muhabbit

Super Bowl Bileti Alanlar Yanında Hatıra NFT’si Alacak!

Bu yıl 56.’sı düzenlenecek olan etkinlikte, katılımcıları bir sürpriz bekliyor!

superbowl

Superbowl muhabbit

Super Bowl LVI’ye bilet alan taraftarlar, NFT ve Ticketmaster arasında yapılan bir anlaşmanın parçası olarak hatıra NFT’si alacak!

NFL’in yaptığı basın açıklamasının detaylarına göre, taraftarlar aldığı biletlerin bölümünü, sırasını ve koltuğunu NFT’lerinde görüntüleyebilecek.

NFL an itibarıyla bu NFT’leri birer “dijital hatıra ürünü” olarak nitelendiriyor. Ancak ligin İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Bobby Gallo bu NFT’leri, “gelecekteki etkinliklere bir katılım fırsatı” oluşturmak adına değerlendirmek istediğini belirtti.

Gallo, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

Hatıra biletlerini toplamak her zaman Super Bowl taraftarlarının yapmayı sevdiği bir şeydi. Super Bowl için hatıra NFT’leri oluşturmak, taraftarların maç deneyimini bir üst noktaya taşıyacaktır.

NFL, Super Bowl hatıra NFT’lerinin yanı sıra, yedi tarihi hatırayı içerecek olan farklı bir NFT koleksiyonu daha geliştiriyor. Elde ettiğimiz bilgilere göre hatıra NFT’lerinin dağıtımda olacağı 6 Şubat ve 13 Şubat tarihleri arasında her gün, bu NFT’lerden birer tane yayımlanacak.

Super Bowl LVI

Bununla birlikte kripto para borsaları FTX ve Crypto.com’un etkinlik alanından prestijli reklam alanları satın aldığı bildiriliyor. Ayrıca Bored Ape Yatch Club sahibi Eminem ve Snoop Dogg’un devre arası konserinde yer alacağı konuşulmakta.

Çoğu Kripto Para Borsası Spor Aktivitelerine İlgi Gösteriyor!

Geçtiğimiz yıldan bu yana çoğu kripto para borsası, spor ile ilgilenmeye başladı. Geçtiğimiz yıl FTX, Miami Heat ile 19 yıllık özel bir sponsorluk anlaşması imzaladı ve takımın stadyumunun isim haklarını satın aldı.

Bunun yanı sıra kripto para borsası, Formula 1 organizasyonunun önde gelen takımlarından Mercedes-AMG Petronas ile de bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

FTX Formula 1 sahnesine giren tek kripto para borsası değil, geçtiğimiz yıl ABD menşeli kripto para borsası Crypto.com önce Aston Martin Cognizant F1 takımı ile anlaşma yapmıştı ardından Formula 1’in resmi sponsoru haline gelmişti.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version