Muhabbit

UpBots, UBXT Stake Hizmeti Başlattığını Duyurdu!

UpBots, UBXT stake etme özelliğini yatırımcılara duyurdu.

upbots'un

Hepsi bir arada bir trade platformu olarak öne çıkan UpBots, yaptığı bir açıklama ile platform üzerinde staking hizmetinin başladığını duyurdu.

Böylece UpBots kullanan yatırımcılar artık platformdaki UBXT‘leri ile tek taraflı bir şekilde “UBXT Staking” işlemi yapabilecek.

Stake

Yatırımcılar staking ödüllerini, her blokta ödenen (yıllık) 10 milyon UBXT fonundan havuzdaki paylarına göre UBXT olarak alacak. Gelir dağılımı ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu ödüle ek olarak, her kullanıcının başarılı işlemlerinde ücretlendirilen performans ücretinin bir yüzdesine bağlı olarak başka bir ödül daha ekleneceği bildirildi. İlk lansmanın bitiminden hemen sonra UBXT için performans ücretleri de sadece stake havuzlarına aktarılacak.

Platformda tek taraflı stake etmeye seçeneğine ek olarak, her blokta ödenen ekstra farming getirisi için LP tokenlarının yatırılabileceği bir Uniswap LP token farming seçeneği bulunuyor. Uniswap’taki havuz üzerinden bir kişi eşit miktarda UBXT ve ETH hissesi alıp bunun karşılığında bir LP tokenı sahibi olabilecek. Bu LP tokenı daha sonra UpBots arayüzünde stake edilebilecek. Böylece yatırımcılar LP ödüllerine ek olarak her blokta dağıtılan UBXT’den payını alabilecek.

Yapılan açıklamada platformda üzerindeki token işlemleri için herhangi bir kilitleme süresinin bulunmadığı belirtiliyor. Yani kullanıcılar UBXT’lerini isdeikleri zaman platform üzerine kilitleyebilecek veya sistemden çıkış yapabilecek.

Bunların yanında son olarak yapılan açıklamada platformun, kripto para borsası FTX aracılığıyla hizmete sunduğu UBXT stake etme programının ise Ağustos ayına kadar devam edeceği bildirildi.

UpBots Hakkında

Kullanıcıları için bir alım-satım botundan çok daha fazlasını sunan UpBots, manuel alım-satım işlemleri, portföy yönetimi, alım-satım botu kiralama ve DeFi araçları ile öne çıkıyor. 

Kripto para birimleri ve borsalar ile ilgili farklı araçları ve stratejileri bir arada sunan UpBots, kullanıcılarına uyan ve tüm gereklilikleri kapsayan bir kripto platformu olarak tanımlanabilir. 

Solfin Consulting isimli çatı şirket altında kurulan Upbots,’un aynı zamanda kendine ait bir tokeni de bulunuyor. UpBots (UBXT) isimli token, FTX, Sushiswap, Uniswap Serum ve KuCoin’de işlem gören bir token olarak öne çıkıyor. Toplamda 500 Milyon adet arza sahip olan UBXT, an itibarıyla 0.6764 $ seviyelerinden alıcı buluyor ve toplam arz 250 milyona düşene kadar UpBots ekibi kazandığı payların bir kısmını düzenli olarak yakacak.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version