Muhabbit

VeVe Platformunda, Pixar’ın NFT’leri Kısa Sürede Tükendi!

Ünlü NFT pazar yeri VeVe’de Disney Pixar Pals’ın NFT koleksiyonu, büyük ilgi gördü.

Ünlü NFT pazar yeri VeVe’de Disney Pixar Pals’ın NFT koleksiyonu, 24 saat içinde tükendi. Pixar Animation Studios tarafından oluşturulan 54.995 parçalık koleksiyonda; Şerif Woody, Mike Wazowski ve Şimşek McQueen gibi efsane karakterler yer aldı.

NFT’ler Kapalı Kutu Sisteminde Satışa Sunuldu!

Ünlü NFT pazar yeri VeVe’de geçtiğimiz gün düzenlenen Pixar NFT satışında, kapalı kutu satış sistemi uygulandı.

Kullanıcılar satın aldıkları NFT’lerin içeriğini bilmeden koleksiyon üzerinden rastgele alım yaptılar. Ödeme gerçekleşene kadar NFT’ler hakkında bilgi sahibi olmayan kullanıcılar, satış gerçekleştikten sonra aldıkları NFT’leri öğrendiler.

Pixar NFT’lerinin liste fiyatı NFT başına 60 dolar belirlenirken, koleksiyondaki toplam NFT’lerin değerinin ise 3,3 milyon dolara tekabül ettiği tahmin ediliyor.

Veve’deki NFT’ler GoChain üzerinden oluşturulmaktadır. Blokchain uzmanları NFT’lerin GoChain üzerinde oluşturulmasına ilişkin açıklamalarında, ağın hızlı ve çevre dostu olmasının altını çiziyorlar.

İlginizi Çekebilir: NFT Nedir?

VeVe Nedir?

Adını sıkça duymaya alıştığımız NFT furyasıyla birlikte, NFT platformları da hayatımıza girmeye başladı. Bu platformlardan en popüleri ise kuşkusuz OpenSea NFT pazar yeridir.

NFT kavramına aşina olmayan biri bile en azından OpenSea nedir diye düşünmüştür. Bunların en bilineni OpenSea olsa da aslında NFT takipçilerinin kullandıkları başka pazar yerleri de mevcut. 2018 yılında hayata girmiş olan VeVe de bu platformlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Marvel’in Spider-Man NFT koleksiyonunu VeVe platformu üzerinden satışa sunmasıyla büyük bir ivme kazanan platformun, 1 milyondan fazla aktif kullanıcı ve 2,6 milyon kadar NFT’ye ev sahipliği yaptığı da biliniyor.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Son Yazılar

Exit mobile version