Muhabbit

Waves Türkiye Takipçilerine 3000 TRYN Dağıtıyor!

Swop.fi hakkında merak ettiklerinizi sorun 3000 TRYN ödülü paylaşın.

Waves Türkiye sosyal medya platformu Twitter üzerinde yaptığı bir paylaşım ile Waves blok zinciri üzerinde çalışan otomatik piyasa yapıcı (AMM) olan Swop.fi hakkında merak ettiklerini soranlara toplamda 3000 TRYN ödül dağıtacağını duyurdu.

Bilindiği üzere Waves üzerinde çalışan DeFi ürünü SwopFi platformu piyasaya çıktığından itibaren yüksek APY oranları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Hâlihazırda platform üzerinde yıllık %300’e varan getiriye sahip swop.fi havuzları bulunmakta.

Swop.fi ve Swop token hakkında merak ettiğiniz soruları aşağıdaki bağlantının içinde yer alan katılım etkinlik formunu aracılığı ile soranlar arasından sorusu seçilen kişiler toplam 3000 TRYN ödülü paylaşacak.

Ödülü kazanmak için yapmanız gerekenler ise çok basit. Etkinlik katılım formunu doldurduktan sonra ilk olarak yukardaki tweeti “retweet”lemeniz ve Waves Türkiye Official telegram kanalına katılmanız gerekiyor.

20 Şubat 2021 Cumartesi saat 15:00’a kadar geçerli olan etkinlik için işlemleri yerine getirenler arasından seçilen kişilere toplamda 3000 TRYN ödül dağıtımı yapılacak.

Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi için buradan bilgi edinebilirsiniz.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

DeFi Market Cap

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version