Muhabbit

Wideangle ve The Sandbox’tan Dev İş Birliği!

Merkeziyetsiz sinema ve yatırım platformu Wideangle, The Sandbox ile anlaşma masasına oturdu.

Merkeziyetsiz sinema ve yatırım platformu Wideangle, The Sandbox ile anlaşma masasına oturdu. Wideangle ile The Sandbox’ın arasındaki bu iş birliği, sinema endüstrisi ve metaverse girişimlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. Söz konusu bu ortaklıkla birlikte Wideangle’ın kullanıcıları, kendi ürettikleri içeriklerin bir yansımasını The Sandbox metaverse platformu aracılığıyla yayınlayabilme imkanı bulabilecekler.

The Sandbox ile Wideangle, üretilen film ve dizileri The Sandbox platformunda değerlendirmeye alarak içerik üreticilerine yeni bir gelir yöntemi oluşturmak için de çalıştırmalarını sürdürüyor. Bu iş birliği kapsamında sinema endüstrisine yatırım yapmak isteyen yatırımcılara da yeni kapılar aralanacak. Yeni fırsatları kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanan Wideangle, yatırımcıların projeye ortak olabilecekleri bir sistem ile sinema ve dijital içerik projelerini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

İlginizi Çekebilir :The Sandbox Instagram Hesabı Çalındı! Saldırganlar Takipçileri Sahte Linklere Yönlendirdi!

Wideangle Kurucu Ekibinde Tanınmış İsimler Yer Alıyor!

Wideangle’ın kurucu kadrosunda, Engin Altan Düzyatan da dahil olmak üzere sinema TV dünyasının tanınmış isimleri yer alıyor. Bu isimler arasında Birand Tunca, Umut Tanyolu, Ercan Gümüşkaya, Çağlan Tanrıverdi, Efe Acar, İsmail Tomrukcu ve Oğuzhan Bozkurt gibi ünlü kişilerin yer alması da platformun ilgi çekici detayları arasında yer alıyor.

Wideangle kurucu NFT’lerinin özel satışı ise 24 Ekim 2022 Pazartesi günü İstanbul’da düzenlenecek lansmanla kullanıcılarıyla buluşacak.

Bildiğiniz üzere Wideangle, film ve dizi sektörüne ilk adımını 41. İstanbul Film Festivali kapsamında Köprüde Buluşmalar‘ın “Yenilikçi Teknolojiler Destekçisi” olarak atmıştı. Kültür ve Turizm Bakanlığı‘nın düzenlediği Beyoğlu Kültür Yolu ve Ankara Kültür Yolu etkinliklerinde söyleşi ve konferanslarla da sektörde ismini duyurmayı başarmıştı.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version