Muhabbit

WOO Network, Dev Şirketlerden 30 Milyon Dolar Yatırım Aldı!

Yatırımcılar arasında, Avalanche Foundation, Crypto.com ve BitMart gibi önde gelen platformlar yer alıyor.

woo network

woo network

Kripto para platformu WOO Network, blockchain sektörünün en büyük oyuncuları da dahil olmak üzere, birçok önemli yatırımcıdan 30 milyon dolarlık bir fon sağladı.

Platforma yatırım yapan şirketler arasında ise Three Arrows Capital, PSP Soteria Ventures, QCP Capital, Crypto.com, Avalanche Foundation, AVATAR (Avalanche Asia Star Foundation), AscendEX, AntAlpha, MEXC Global, Lbank ve BitMart gibi önde gelen blockchain platformları ve endüstrideki birçok büyük yatırımcı yer alıyor.

Yatırım turu için oldukça fazla talep alan WOO Network, kendisini “derin likidite ağı” olarak tanımlıyor ve sınıfının en iyisi olarak; yatırımcıları, merkezi borsaları, kurumları ve merkezi olmayan finans (DeFi) platformlarını birbirine bağlamayı hedefliyor.

İlginizi çekebilir: DeFi Nedir?

Bu konu ile ilgili olarak açıklama yapan Three Arrows Capital kurucu ortağı Su Zhu, derin likidite ve sıfır ücretli işlemlerin, girişimin rekabetçi kripto para borsasında iz bırakmasına yardımcı olacağını söyledi.

WOO Network, faaliyetlerine kurumsal yatırımcılar için bir platform olan WOO Trade ile başladı ve geçtiğimiz ağustos ayında perakende odaklı WOO X‘i piyasaya sürdü. WOO X ise sıfır ücretli işlem hizmeti sunarak, likidite elde etmek için diğer borsalardan piyasa derinliğini topluyor. Platform bunun yanında, piyasa yapıcılar ve likidite sağlayıcılarla bir likidite havuzu oluşturuyor.

2020 yılında başlangıç sermayesi ile kurulduğundan beri WOO Network kayda değer bir şekilde büyüdü; şu an WOO Network 250-300 BTC ve 2500-3000 ETH’nin yanı sıra
milyonlarca dolar değerinde altcoin likiditesi ile en yüksek alım-satım aralıklarından birini
sağlıyor.

Son zamanlarda oldukça aktif olarak kullanılan WOO platformlarındaki günlük işlem hacminin 2020’nin başlarındaki 20 milyon dolar seviyelerinden 2021 yılı Eylül ayı ortasında gelindiğinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,6 milyar dolara yükseldiği belirtiliyor.

Platformun bu denli büyümesi ile ilgili olarak açıklama yapan PSP Soteria Ventures
Komadite Ortağı ve DeFi Capital Kurucusu Sherwin Lee şu ifadelere yer verdi:

“WOO Network’ün büyümesi en başından beri bizi büyüledi. İlk başlarda likidite
akıcılığının kurumsal adaptasyonu üzerine odaklandı. Şimdi ise Wootrade’den ücretsiz bir işlem platformu WOO X’e ve WOOFi ile DeFi’a doğru ilerliyor.”

Bunun yanında likiditesi daha fazla derinleşmeye devam ederken işlem hacminin de milyonlardan milyarlara doğru büyüdüğünü belirtiyor. Lee ayrıca platformun CeFi ve DeFi
alanında da tanınan bir güç olma yolunda ilerlediğini belirtti.

WOO Network Hakkında

WOO Network; düşük, hatta sıfır komisyon stratejisiyle kazanç üreten, derin likiditeye sahip olan, traderları , borsaları ve DeFi platformlarını birbirine bağlayarak sınıfının en iyi likiditesine ve ticari olanaklarına sahip bir ağdır. WOO Network, iki eski Wall Street çalışanı olan Jack Tan ve Mark Pimental tarafından kuruldu.

WOO Network ayrıca Kronos Research tarafından kurulmuş, piyasa yapımı, arbitraj, emtia trade danışmanlığı (CTA) üzerine uzmanlaşmış bir kripto para trade firmasıdır.

WOO X: http://x.woo.org

WOOFi Swap: http://fi.woo.org

Twitter: https://twitter.com/WOOnetwork

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version