Muhabbit

WOO Network’te Geçen Hafta Neler Oldu?

WOO Network haftalık raporu yayımlandı

WOO Network her hafta yeni etkinlikler düzenliyor ve yeni başarılar elde ediyor. Yılın 33. haftasında WOO Network neler yapmış, hep beraber bakalım.

Bir önceki hafta 1. yılını kutlayan WOO, bu hafta yaptığı duyuru ile 22 Ağustos 2022 tarihinden önce etkinlikten ödül kazanan herkesin ödüllerinin dağıtıldığını açıkladı.

Platform, 20 Ağustos 2022 tarihinde attığı bir tweet ile işlem ücreti ödememenin yolunu ve ne kadar kâr edileceğini anlattı. Platform, sadece 1800 WOO token stake ederek, günlük 100.000 dolarlık işlem hacmi işlem ücretinin ödenmeyeceğini belirtti. Yıl bazında bakıldığında ödenmeyen işlem ücreti ortalama olarak 36.500 dolara denk geliyor. Bunun da RuneScape’te 7 nesil abonelik almaya yeteceğini belirtti.

Her hafta yeni bir listelenme duyuran WOO Network, bu haftada StealthEX borsasında listelendiğini duyurdu.

WOO Network, etkinlik düzenlemeye devam ediyor

WOO, her hafta birden fazla etkinlik düzenliyor. Bu haftaki ilk etkinliği işlem hacmi etkinliği oldu. 17 ila 24 Ağustos tarihleri arasında @OpenOceanGlobal platformunda WOO token alım satımı yapan kişiler 30.000 OOE tokenlık havuzdan pay alma şansı yakaladı.

Bir başka etkinlik ise layer3xyz platformunda oldu. Burada WOOFi’ın ilk “görev avcılığı” etkinliği yapıldı. Sadece layer3xyz platformunda 2 basit görev yaparak ödül kazanmanın mümkün olduğu etkinlikte 1.000 kişilik sınır vardı ve etkinlik, 2,5 saatten daha kısa sürede tamamlandı.

WOO Network kendi rekorlarını da kırmaya devam ediyor. Önceki hafta raporunda 11 Ağustos 2022 tarihinde 24 saatteki en yüksek işlem hacmi 19 milyon dolara ulaştığını duyurmuştu. 20 Ağustos 2022 tarihinde ise 24 saatteki en yüksek işlem hacmi 20,5 milyon dolara ulaştığını duyurdu.

WOO Network’ün bir diğer etkinliği hayvanlara özel oldu. #PetsOfWOO etiketiyle yapılan ekinlikte Laszlo_ adlı kullanıcı, köpeğinin resmi ile 1500 WOO tokenlık ödülün sahibi oldu.

WOOFi, NFT etkinliği

WOOFi, NFT koleksiyonu tamamlama etkinliği başlattı. WOOFi Wizard koleksiyonunun tüm serisini toplayan kişilere platform özel WOOFi Wizard NFT’si verecek. Bunun için yapılması gereken Supercharger Vault’a 0.1 BNB veya daha fazlasını yatırmak. Bu sayede 1 adet Supercharger NFT’si elde ediliyor.

Şirket farklı ağlardan yapılan WOOFi bilgilerini de paylaştı. Bu bilgilere göre 1 haftada 65 milyon doların üstünde işlem hacmi oluştu ve bu işlem hacminin %52’si AVAX ağı üzerinde oldu. İşlemlerden kesilen ücretler ile 53.347 WOO token geri satın alındı.

Bir önceki Supercharger Vault yarışması kazananları açıklandı ve 200 dolarlık WOO ödülleri dağıtıldı. Kazanmak için paylaş etkinliğinin 25 kazananlarının isimleri paylaşıldı ve DM’den mesaj atıldı.

CoinMarketCap’in düzenlediği aktif topluluk verilerine göre, WOO Network en aktif 2. topluluk olarak dikkat çekti.

Daha fazla WOO Network haberi için buraya bakabilirsiniz.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version