Muhabbit

WOO X Futures’a 15 Yeni İşlem Çifti Eklendi!

Sıfır işlem ücreti avantajı ile kullanıcılarına spot ve futures işlem seçenekleri sunan WOO X; futures işlem çifti portföyünü genişletiyor.

woo x futures

woo network

WOO Network’ün amiral gemisi WOO X’ten son zamanlarda sık sık önemli haberler gelmeye başladı. Geçtiğimiz hafta spot işlemlerin yanında kullanıcılarına futures seçenekleri de sunmaya başlayan WOO X; futures seçeneklerine 15 adet yeni işlem çifti ekledi.

İlginizi çekebilir: Marjin İşlemler Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Görseldeki 15. İşlem Çifti Nerede?!

Eğer fark ettiyseniz yukarıdaki Twitter paylaşımı görselinde yalnızca 14 adet işlem çifti bulunuyor. Peki haberimizde neden 15 işlem çifti eklendiğini söyledik?

14 işlem çifti duyurulduktan 1 gün sonra 9 Nisan 2022 tarihinde WOO Network, bir Twitter paylaşımı daha yaptı ve topluluğuna şu soruyu sordu:

Grafik tasarımcılarımızın 14 çiftin altında bıraktığı boşluğu fark ettiniz mi? Peki sebebini merak ediyor musunuz? Çözebilirseniz işte asıl bomba da orada!

Ardından WOO Network, boşlukta kalan işlem çiftini de açıkladı: WOO-PERP.

“Kendi tokenımızı koymasak olmazdı” mesajı ile birlikte böylece, WOO X futures işlemlerine 15 adet yeni çift eklenmiş oldu.

İlginizi çekebilir: WOO Network Nedir?

WOO X’te Güncellemeler Hız Kazandı

Platformdaki futures seçeneklerinin diğer kripto para borsalarındaki futures işlemlerine kıyasla en önemli farkı; WOO X’in spot işlemler için uyguladığı sıfır işlem ücreti tarifesinin futures işlemlerde de geçerli olması.

İlginizi çekebilir: WOO X’e Sıfır İşlem Ücreti ile Futures Özelliği Geliyor!

Kullanıcılar 1800 adet WOO token stake ettiklerinde, platformdaki işlemlerinden dolayı ücret ödemiyorlar.

Bu kolaylığın yanında WOO X geçtiğimiz günlerde önemli bir haberi daha topluluğu ile paylaşmıştı. Platforma 4 dil seçeneği eklenmiş ve global büyüme hedefine yönelik WOO X önemli bir adım daha atmıştı. Platformda şu anda 6 dil seçeneği destekleniyor ve bunlar sırasıyla İngilizce, Çince, Türkçe, Rusça, Portekizce ve Ukraynaca.

İlginizi çekebilir: WOO X’e Türkçe, Rusça, Portekizce ve Ukraynaca Dil Destekleri Geldi!

Binance, Kucoin ve Gateio gibi önemli kripto para borsalarında işlem gören WOO; haberin yazıldığı şu dakikalarda (10.04.2022/10.05) 0,515 dolar seviyesinden değer görüyor.

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version