Muhabbit

WOO X’e Türkçe, Rusça, Portekizce ve Ukraynaca Dil Destekleri Geldi!

Geçtiğimiz haftalarda platformuna futures işlem özelliği getiren WOO X, yeni bir duyuru ile platformuna Türkçe dil seçeneğini de ekledi.

woo x

WOO Network her geçen gün topluluğu ile yeni gelişmeler paylaşmaya devam ediyor. 1 Nisan 2022 tarihinde WOO Network Twitter hesabından yapılan duyuruya göre WOO X platformundaki dil seçenekleri artırıldı.

Şimdilik yalnızca bilgisayar uygulamaları üzerinde kullanılacak dil seçenekleri, önümüzdeki günlerde mobil uygulamalar üzerinden de kullanılabilecek. Eklenen yeni diller sırasıyla şöyle: Türkçe, Rusça, Portekizce ve Ukraynaca.

İlginizi çekebilir: WOO Network Nedir?

Global Bir Borsa Olmaya Doğru

Tayvan merkezli kripto para borsası WOO Network, Ocak 2022 tarihi itibarıyla Türkiye’de de hizmet vermeye başlamıştı. Binance, Avalanche, Polygon ve Crypto.com gibi önemli kuruluşlar ile partnerlikleri bulunan şirket, birden fazla blok zinciri üzerinde hizmet veriyor.

İlginizi çekebilir: Binance WOO Network’e Yatırım Yaptı!

Yaklaşık 1 ay önce Avalanche C-Chain ağını da desteklemeye başlayan WOO Network’ün; WOO X, WOO Fi, WOO Ventures ve WOO Trade adında bileşenleri bulunuyor. Kullanıcılarına birden çok alanda hizmet vermek isteyen WOO Network’ün bileşeni WOO X, trade etmek isteyen kullanıcılara özel olarak kuruldu.

İlginizi çekebilir: Avalanche Network Nedir?

Geçtiğimiz günlerde WOO X platformunda, vadeli (futures) işlemlerin müjdesi verilmiş ve kullanıma açılmıştı. Kullanıcılar için sıfır işlem ücretlerine kadar varan özel fırsatlardan yararlanmak mümkün.

WOO X Futures fırsatları ile ilgili daha detaylı bilgiye erişmek için buraya bakabilirsiniz.

Yeni Dil Destekleri ve Sosyal Medya Hesapları

WOO X platformunda halihazırda İngilizce ve Çince dil destekleri bulunuyordu. 1 Nisan 2022 tarihinde yapılan duyuru ile birlikte dil seçenekleri sayısı 6’ya çıktı. Şimdilik yalnızca bilgisayar uygulamalarında aktif olan dil seçenekleri önümüzdeki günlerde mobil uygulamalarda da kullanılacak.

Global büyümesini devam ettiren kripto para borsası bugün (03.04.2022) Twitter hesabından bir duyuru daha paylaştı. Duyuruda Hollanda, Hindistan ve Nijerya’da yerel Twitter hesapları açıldığı söyleniyor.

Şirkete ait yerel token WOO ise; Binance, Kucoin ve Gate.io gibi önemli kripto para borsalarında işlem görüyor. Haberin yazıldığı şu dakikalarda WOO token; 0,57 dolar seviyesinde değer görüyor.

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version