Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

BLOCKCHAIN

Zeitgeist ve Subsquid Ortaklık Anlaşması İmzaladı!

Zeitgeist, GraphQL API servis sağlayıcısı Subsquid ile ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu.

Yayın:

-

Zeitgeist, GraphQL API servis sağlayıcısı Subsquid ile ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu.

Polkadot ve Kusama ekosistemlerindeki veri katman yazılımı sağlayıcılarından biri olan Zeitgeist, Subsquid’in sunduğu avantajlardan yararlanmak istediğini belirtiyor.

Zeitgeist yöneticileri protokol için planları olduğunu belirtiyor. Uygulamanın Beta sürümünün yayımlanması, proje geliştiricilerinin ne denli bir yükün altında olduklarını gösteriyor.

Subsquid’in çözümü, hız ve verimliliğim yanı sıra uygulama üzerinde de kullanıcılara belli başlı yetenekler kazandıracak. Örneğin kullanıcılar uygulama üzerinde portföy özeti, işlem geçmişi ve fiyat geçmişi gibi çizelgeleri kontrol edebilecek.

Beta uygulamasında 80 farklı piyasaya hakim olan Zeitgeist, kullanıcılara daha fazla özgürlük katmak istiyor.

Bununla birlikte Subsquid, Subsocial ve HydraDX gibi Polkadot/Kusama üzerinde çalışan projeler tarafından ilgi görüyor.

Zeitgeist, bu ortaklık ile birlikte yeni uygulamasının ne kadar verimli çalışacağı konusunda çok heyecanlı olduğunu da belirtti.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Muhabbit DeFi Market Cap için: DeFi Market Cap

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version