BITCOIN

220 Milyon $’lık Bitcoin’i Olan Kişinin Şifre İçin Son 2 Tahmin Hakkı Kaldı!

Bitcoin’lerini tuttuğu cüzdanın şifresini kaybeden Stefan Thomas, zor anlar yaşıyor.

Yayın:

-

Bitcoin’lerini tuttuğu cüzdanın şifresini kaybeden Stefan Thomas, zor anlar yaşıyor.

Euro News’in haberine göre San Francisco’da yaşayan Almanya doğumlu Thomas, 220 Milyon $ değerinde Bitcoin’e sahip; ancak cüzdanın şifresini kaybettiği için fonlarına erişemiyor.

Tamı tamına 7,002 BTC’si bulunan Thomas, şifreyi hatırladığı takdirde adeta zengin olacak. Yıllar önce özel anahtarını yazdığı kağıdı kaybeden kullanıcının son 2 tahmin hakkı kalmış durumda. Thomas’ın kullandığı cihazın toplam 10 tahmin hakkı bulunuyor.

Toplamda 8 hakkını kullanan Thomas’ın sadece iki tahmin hakkı kaldı.Halihazırda kullandığı şifre kombinasyonlarından 8 tanesini denediğini belirten Thomas, cüzdanı halen aktive edebilmiş değil.

2011 yılında İsviçre’de yaşarken “Bitcoin Nedir?” isimli bir içerik hazırlayan Thomas, ödemesini Bitcoin ile almıştı. Video için 7,002 BTC’lik ödeme alan Thomas, uzun zaman boyunca Bitcoin’leri tutmuş ve daha sonra şifresini kaybetmişti.

Stefan Thomas’ın yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version