Muhabbit

Aave V2 Halka Açık Testnet’ini Başlattı!

Aave V2’yi deneyimlemek ister misiniz?

Aave V2

Aave V2 olarak adlandırılan yeni sürüm, Aave kullanıcılarının kullanımına halka açık bir şekilde sunulmuş durumda.

Aave V2, bazı yeni özellikler, yeni araçlar, kullanıcı deneyimi ve arayüz iyileştirmelerinin yanı sıra, protokolü güncellemek için bazı yeni tasarımları beraberinde getiriyor. Kullanıcılar, Kovan testnet üzerinde Aave V2’yi test edebilirler.

Aave’nin paylaştığı blog yazısında, bu konu hakkında şu şekilde bilgiler verildi:

Bir süre önce Genesis Ekibi, Aave V2’den beklenebilecek bazı özelliklerin ana hatlarını çizen bir plan yayınladı ve sağlamak istediğimiz hizmetleri daha sorunsuz bir deneyim haline getirebileceklerini gösterdi. Bugün, Aave V2, Kovan test ağında yayında.

Aave protokolünün ilk başlatıldığı 2020 yılının başından bu yana, Genesis Ekibi, protokolde iyileştirmeler yapmak için topluluktan geri bildirim aldı. Artık yönetişim gücü topluluğun elinde ve Genesis ekibi, yönetişim formunda popüler teklifleri değerlendiren ve yönetişim tarafından oylanan güncellemeleri hayata geçiren birim olarak rol alacak.

Aave’nin yeni sürümü, yeni araçlar ve yeni deneyim iyileştirmeleri ile beraber DeFi kullanıcılarının hizmetine girmeye çok yakın. Bu güncellemeler ve deneyler ile birlikte Aave V2, protokolün kullanıcılara sunmak istediği nitelikleri ve özellikleri sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyor.

Aave V2: Nereden Ulaşabilirim?

Aave’nin kullanıcıları için hazırladığı bu internet sitesi, test ağını deneyimlemek ve kullanmak isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlandı.

Test ağını ücretsiz olarak kullanmak için cüzdan sağlayıcınızın Kovan ağında bulunduğuna emin olmanız gerekiyor.

Güvenlik kısmına gelecek olursak, test ağı, şu anda 4 denetim ve resmi doğrulama güncellemeleri altında. Bu güncellemelerin sonunda, alınan sonuçların tümü ana ağ lansmanından önce kullanıcılara sunulacak. Ek olarak, protokol üzerinde hata ve güvenlik açıkları keşfedenlere bir teşvik olarak 250.000 $ değerinde bir ödül programı başlatılacak. Bu sürecin nasıl işleyeceği hakkında bilgileri buradan alabilirsiniz.

Daha fazla DeFi haberi için: DeFi Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version