Muhabbit

AnubisDAO Yatırımcıları 60 Milyon Dolar Kaybetti!

Geçtiğimiz perşembe günü başlatılan platform için yatırımcılardan toplanan fon 60 Milyon $ civarında ETH idi.

hack

hack

AnubisDAO yatırımcıları 60 milyon $’lık vurguna uğradı. Geçtiğimiz perşembe günü başlatılan platform için yatırımcılardan toplanan fon 60 Milyon $ civarında ETH idi.

OlympusDAO’nun bir “fork”u olarak oluşturulan AnubisDAO, yeni bir meme coin olma hedefini yatırımcılara aşılamıştı. Yeni projeyi bekleyen yatırımcılar ise proje için 60 Milyon $’lık bir fon oluşturmuştu.

ANKH token için fonların toplandığı platformun bir web sitesi bile bulunmuyor. Fon toplama işleminin tamamlanmasının ardından Twitter adresi kapatılmış durumda. AnubisDAO yatırımcılarından Brian Nyugen, projeye 470.000 $’lık ETH yatırdığının altını çizerken, ANKH’nin DOGE ya da SHIB gibi bir meme token başarısı yakalamasını beklediğini CNBC’ye anlattı.

AnubisDAO

Havuzu Boşalttı

Fonların toplandığı havuzu boşaltarak kayıplara karışan kontrat sahibinin nerede olduğu bilinmiyor. @0xSisyphus isimli bir yatırımcı ise proje sahibinin kimliğinin ortaya çıkarılması için 1.000 ETH’lık bir fon teklifinde bulunurken, projenin arkasındaki isim henüz ortaya çıkarılabilmiş değil.

Anubis fonlarını ele geçiren kişi 60 Milyon $’lık bir fona sahip olurken, Twitter hesabı üzerinden siber suçlarla mücadele ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğü bildiriliyor.

Konu ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Son Yazılar

Exit mobile version