Muhabbit

Binance’ten Elon Musk’a 500 Milyon Dolarlık Destek Geldi!

Tesla CEO’su Elon Musk’a Twitter’ı devralması için yaklaşık 500 milyon dolarlık destek sağladı.

elon musk twitter

elon musk twitter

Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması son zamanların en popüler konularından biri haline geldi. Gündemde yankı uyandıran bu satın almayla ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bu kez dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Tesla CEO’su Elon Musk’a Twitter’ı devralması için yaklaşık 500 milyon dolarlık destek sağladı.

Elon Musk Twitter’ı Satın Alma Sürecinde 7 Milyar 139 Milyon Dolarlık Yeni Yatırım Geldi!

Elon Musk

Elon Musk, Twitter’ı satın alma sürecinde özel yatırım şirketlerinden yaklaşık 7 milyar 139 milyon dolarlık yeni yatırım almayı başardı. Binance’in de içinde bulunduğu yatırımcılar taahhüt mektuplarını Elon Musk’a ilettiler, Musk da bu mektupları SEC’ye resmen bildirdi.

İlginizi Çekebilir: Twitter, Elon Musk’ın Teklifini Kabul Etti!

Alınan 7 milyar 139 milyon dolarlık yeni yatırımlarla birlikte Musk’ın Twitter’ın satın alımı için topladığı miktar 27 milyar 250 milyon doları buldu.

Twitter‘ın devralınması için ödenecek 44 milyar dolarlık ücretin bir kısmını nakit kalan kısmını kredilerle ödeyecek olan Elon Musk’a kripto para borsası Binance’in yanı sıra Fidelity ve Sequoia Capital de destekte bulundu. Fidelity 316 milyon dolar yatırımda bulunurken, Sequoia Capital ise 800 milyon dolarlık yatırımda bulundu.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version