Muhabbit

Bitcoin Milyarderleri Halka Açılmayı Düşünüyor!

Gemini, halka arz oluyor!

Bitcoin Milyarderleri

Bitcoin milyarderleri Winklevoss kardeşler, borsa platformu Gemini’yi halka arz etmeyi planladıklarını açıkladı.

Winklevoss kardeşler Tyler ve Cameron, bugün Bloomberg ile yaptığı bir röportajda mevcut boğa koşusu esnasında halka arz için planlar yaptıklarını ve ihtiyaç halinde bunu gerçekleştirebileceklerini açıkladı.

Piyasayı izliyoruz ve bu noktada bir IPO’nun birim için mantıklı olup olmadığı konusunu tartışıyoruz.

ABD Kripto Borsaları Halka Açılıyor!

ABD’de halka açılmayı planlayan tek şirket, Bitcoin milyarderleri Winklevoss kardeşlerin şirketi değil. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda, popüler bir kripto para borsası olan Coinbase, IPO yapacağını duyurmuştu. ABD’den gelen en son haber ise Bakkt borsasının halka açılacağı olmuştu.

Bu şirketlerin hangisinin ilk olduğunu gözetmeksizin, kripto ile ilgili firmaların halka arz olması, piyasa için daha fazla fırsat yaratmaya yardımcı olacaktır. Özellikle kripto endüstrisi için net bir düzenleme sağlayarak, daha fazla kurumsal oyuncunun kripto para birimleri ile etkileşime girmesi sağlanabilir.

Ayrıca bu tür eylemler, kriptoların çoğunlukla dolandırıcılık gibi faaliyetlerde kullanıldığına dair olan yanlış izlenimi ortadan kaldırabilir. Eğer bu durum yaşanırsa, kripto paraların benimsenme hızı çok ciddi bir şekilde artacaktır.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Son Yazılar

Exit mobile version