Muhabbit

Bitexen, GeForce Now ile Altın Sponsorluğunu Duyurdu!

Bitexen, bu sponsorluk kapsamında oyunculara çevrim içi etkinliklerle GeForce NOW üyeliği hediye edecek.

bitexen

Bitexen‘in sponsorluğunu sağladığı Nvidia GeForce Now nedir? bir tanıyalım. Herhangi bir ekstra donanıma ihtiyaç duymadan sadece internet bağlantısı kullanılarak birçok oyunu (yüksek grafikli oyunlar da dahil) oynama imkanı sağlayan bulut oyun hizmetidir.

Nvidia GeForce Now, ilk olarak 2013 yılında beta versiyonunu piyasaya sürdü ve daha sonra 2015 yılında çıkış yaptı. Şu an hem bilgisayardan hem de Android cihazlardan oynanabiliyor.

Bitexen Yıl Boyunca GeForce NOW Üyeliği Hediye Edecek

Sponsorluk kapsamı ise; Bitexen kullanıcılarına çeşitli kampanyalar ve etkinlikler ile NVIDIA GeForce NOW üyeliği hediye edecek.

Bitexen Teknoloji, ülkemizin uluslararası alanda temsil edildiği 2020 ve 2021 Bitexen TESFED Türkiye Kupası’nın ana ve isim sponsorluğunu üstlenmişti. Şimdi ise oyun ve blok zinciri dünyasını GAME+’a yaptığı altın sponsorlukla yeniden bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Bitexen, bu sponsorluk kapsamında oyunculara özel olarak gerçekleştireceği çevrim içi etkinliklerle, oyun dünyasının tanınan isimlerini kripto para sektörü ile bir araya getirecek. Platform 2022 yılı boyunca 1.000’den fazla NVIDIA GeForce NOW üyeliği hediye etmeyi hedefliyor.

Oyun oynama teknolojisine bulut oyun hizmeti ile yeni bir soluk getiren NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+; Windows, MacOS, Android ve iOS işletim sistemlerini desteklemektedir. Ayrıca bu özelliklere ek olarak, 1080P görüntü ve 60 FPS kalitesi ile oyun oynanmasını mümkün kılan bulut tabanlı bir hizmet sağlayıcıdır.

GeForce NOW Üstünde Oynanan Oyunlar

GeForce NOW sunduğu hizmete örnek vermemiz gerekirse; internete erişimi olan her yerde, başta Cyberpunk 2077, Dying Light 2: Stay Human, Battlefield 5, Apex Legends, Mount & Blade II: Bannerlord ve The Witcher 3 gibi 1000’den fazla oyunu indirmenize ve güncellemenize gerek kalmadan oynayabilirsiniz.

Bitexen Teknoloji A.Ş. Hakkında

2018 yılında İTÜ ARI Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde kurulan Bitexen Teknoloji A.Ş., Türkiye’de FinTech sektörünün öncü şirketleri arasındadır. Kendi sadakat Coin’i olan EXEN Coin’i sektöre sunan şirket, Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliği ve işlem imkânı sunan Dijital Varlık Alım Satım Platformu Bitexen ile kullanıcılarına hizmet veriyor.

Son Yazılar

Exit mobile version