Muhabbit

Bitfinex, Onları Düşük Likidite Sebebiyle Delist Ediyor!

bitfinex delist

Az önce yapılan duyuruya göre Bitfinex “delistleri” yolda. Yapılan duyuruya göre düşük likidite sebebiyle bazı pariteler Bitfinex’ten delist edilecek.

Ethereum paritesinden silinecek pariteler şu şekilde:

“Fusion (FSN/ETH), Scorum (SCR/ETH), Credits (CSX/ETH), On.Live (ONL/ETH), Statis Euro (EUS/ETH), Atonomi (ATM/ETH), AidCoin (AID/ETH), Aelf (ELF/ETH), Auctus (AUC/ETH), DAOstack (GEN/ETH), Mithril (MIT/ETH), Seer (SEE/ETH), Yggdrash (YGG/ETH), Contentbox (BOX/ETH), Lympo (LYM/ETH), BnkToTheFuture (BFT/ETH), OKEX (OKB/ETH), Blockpass (PAS/ETH), Loom Network (LOO/ETH), Verge (XVG/ETH), MATRIX AI Network (MAN/ETH), FOAM (FOA/ETH), Tripio (TRI/ETH), Vetri (VLD/ETH), Nucleus Vision (NCA/ETH), Universa (UTN/ETH), Cortex (CTX/ETH)”

Bitcoin paritesinde ise;

“CommerceBlock (CBT/BTC), Edge (DAD/BTC), ORS Group (ORS/BTC), BLOCKv (VEE/BTC), Nectar Token (NEC/BTC), Nucleus Vision (NCA/BTC), Sentient Coin (SEN/BTC), Everipedia (IQX/BTC), POA (POA/BTC), Lympo (LYM/BTC), Hydro Protocol (HOT/BTC), YOYOW (YYW/BTC), Atonomi (ATM/BTC), AidCoin (AID/BTC), Medicalchain (MTN/BTC), Essentia (ESS/BTC) ” eşleri silinecek.

Dai (DAI) paritesinde ise OmiseGo ve 0x pariteleri silinecek.

Son olarak ise Japon Yeni, Verge (XVG/JPY) paritesi de delist furyasında bulunuyor.

Delist işlemi 6 Mart tarihinde gerçekleşecek. Bitfinex bu delistler ile birlikte daha akıcı bir ticaret sunmayı hedefliyor.

Bitfinex ve Tether CTO’su Paolo Ardoino’ya nun açıklamasına göre ise hiç bir coin “tamamiyle” delist edilmeyecek. Mutlaka bir paritenin kalacağı net şekilde belirtilmiş durumda.

Bitfinex “delist”i hakkında siz ne düşünüyorsuz?

Son Yazılar

Exit mobile version