Muhabbit

Blockchain Analitik Firması Nansen, Ape Board’u Satın Aldı!

Nansen ve Ape Board güçlerini birleştiriyor!

Kripto paraların benimsenmesiyle birlikte blockchain alanındaki satın alımlar da eş zamanlı olarak artıyor. Ethereum blockchain analitik platformu olan Nansen, zincirler arası merkeziyetsiz finans (DeFi) operasyonlarını da ölçeklendirmeye devam ediyor.

Nansen Ve Ape Board Güçlerini Birleştirmeye Hazırlanıyor!

Ape Board

Nansen şirketi 17 Mayıs 2022 Salı günü yaptığı açıklamada, çok zincirli yatırım takip aracı Ape Board’u satın aldığını duyurdu. 2022 yılının Mayıs ayı sonlarında tam olarak gerçekleşecek olan satın alım, Nansen’in analitiğini ve Ape Board’un portföy takibini bir araya getirerek, iki platformun güçlerini birleştirmeye hazırlanıyor.

Bu satın alımla birlikte, Ape Board’daki 13 çalışan, Nansen bünyesindeki 120 analist, ürün yöneticisi ve mühendisten oluşan ekip ortaklaşa “Web3’ün kesin bilgi süper uygulamasını” sağlamak için çalışmalar gerçekleştirecek.

Bildiğiniz üzere Ape Board platformu, Ethereum, Binance Smart Chain, Avalanche, Solana ve Polygon dahil olmak üzere 33 blok zincirinde 375’ten fazla protokolü desteklemesiyle ön plana çıkmaktadır.

2021 yılında piyasaya sürülen Ape Board, tüm DeFi yatırımlarını tek bir platformda toplamasıyla bilinmektedir. Ape Board ve Nansen’in DeFi amaçlarında güçlerini birleştirmesi kripto para camiasında çok önemli bir girişim olarak belirtiliyor.

Nansen CEO’su Alex Svanevik konuyla ilişkili olarak şu açıklamalarda bulundu:

“Kripto para ekosisteminden, özellikle DeFi protokollerinden ve blok zincirlerinden veri elde etmek oldukça zordur. Bu satın alım ile birlikte bir tüccarın, kurumun veya işletmenin ihtiyaç duyduğu tüm piyasa bilgilerini tek bir çatı altında toplama yolunda önemli bir adım atıyoruz.”

Alex Svanevik

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version