Muhabbit

Continuum World İki IDO Platformunu Duyurdu!

Continuum World, 1 ve 3 Ekim tarihlerinde IDO yapacak!

Continuum

Continuum world muhabbit

Play-2-Earn tabanlı bir MMO olan Continuum World, yerel tokenı $UM için yapılacak olan IDO‘nun adresini verdi!

Topluluktan gelen mesajları göz ardı etmediğini belirten şirket, Uniswap ve diğer merkeziyetsiz borsalarda listelenmeden önce $UM tokenlarını satın almak isteyen kullanıcılar için daha fazla seçenek sunmak istiyor. Bu sayede tokenlar, daha geniş bir topluluk tarafından elde edilebilecek.

$UM IDO’sunun Gerçekleşeceği Platformlar ve Tarihler

Bununla beraber Continuum World, 1 Ekim’de Seedify’da gerçekleştireceği IDO’nun yanı sıra, 3 Ekim tarihinde de TrustPad’de IDO yapacağını duyurdu. TrustPad üzerindeki Continuum havuzuna ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

$UM Token Sahipleri Bazı Ayrıcalıklar Kazanacak!

Bir ERC-20 Token’ı olan $UM’un toplam arzı 1 milyar adet olarak aktarılıyor. Bunun yanı sıra IDO’nun listeleme fiyatı ise 0,015 $ olarak belirlenmiş. 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek olan IDO’ya TrustPad’den ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra 1 Ekim tarihinde ise Seedify’da IDO yapılacak.

Continuum World Nedir?

Playchain Pte. LTD tarafından geliştirilen Continuum World, deneyimli bir ekip tarafından yönetiliyor. NFT sektörüne atılım yapan şirket, kripto para piyasası ve blockchain teknolojisinin evrildiği noktaya doğru atılım yapmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir: Continuum World Nedir?

Aralarında x21, Shima Capital, DuckDAO, OneMax Capital ve Muhabbit Capital gibi yatırım şirketlerinin bulunduğu proje, şimdiden 2.1 milyon $’lık özel satış turunu tamamlamış durumda.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version