Muhabbit

Dev Kripto Para Borsasından Delist Furyası!

Dünya üzerinde kendini ispat etmiş küresel kripto para borsalarından biri olan Bittrex, 40 token’ı delist ettiğini duyurdu.

bittrex muhabbit

Dünya üzerinde kendini ispat etmiş küresel kripto para borsalarından biri olan Bittrex, 40 token’ı delist ettiğini duyurdu.

Kripto para borsalarında delist furyası devam ediyor. 2 gün önce Binance de 3 token’ı (ARN, FUEL ve LUN) delist edeceğini duyurmuştu. Delist furyasına katılan bu sefer de 40 token ile Bittrex oldu.

Bittrex’in resmî sitesinde duyurulan delist listesinde ABYSS, DCT, HYC, MFT, RFR, AKRO, DENT, IHT, NLC2, TTC, APIX, DNT, INCNT, OST, URAC, ART, DTA, ION, PAL, UTK, BLOC, EDG, JNT, PLA, VRA, BLTV, ELF, MED, PLG, VRC, CMCT, EXCL, MEME, POT, XEL, CTXC, GUP, META, PTOY ve XSR bulunuyor.

Bir token’ın neden delist edildiğine dair bazı faktörlerin olduğunu da belirten Bittrex Global, bu faktörlerden bahsetmeyi de atlamamıştı.

Ayrıca Bittrex Global, likiditeyi geliştirme ve piyasayı iyileştirme yoluna gönül vermiş ekiplerle çalışmaya devam edeceği belirtildi. Yani yukarıda belirtilen faktörlerde bir değişim olmazsa sözü edilen 40 token, 30 gün içerisinde delist edilecek.

Bittrex Global, sözü edilen 40 token’ın yatırımcılarına da seslendi. Hâli hazırda bu 40 token’a yatırım yapan Bittrex kullanıcılarının fonlarını çekmek için 30 günü olduğu belirtildi. Ancak hakları Bittrex’te saklı olmak üzere özel durumlarda bu sürenin kısalabileceği de belirtilen başka bir noktaydı.

Son Yazılar

Exit mobile version