Muhabbit

Huobi Global, Web3 Hackathon Etkinliği Düzenliyor!

Huobi Global’in proje kuluçka kolu Huobi Incubator ve Web3 Scholarship platformu, Web3 odaklı projeleri desteklemek amacıyla Web3 Hackathon etkinliği düzenliyor. Merkeziyetsiz bir küresel geliştirici topluluğu ve açık kaynaklı teşvik platformu DoraHacks ile gelişmekte olan Web3 blok zinciri Cube Network, Web3 Hackathon’a ev sahipliği yapıyor.

Projeler, merkeziyetsiz launchpad Polkastarter, DeFi launchpad Poolz, kuluçka platformu DAO Maker gibi sektörün tanınmış isimlerinden oluşan bir jüri komitesi tarafından altı haftada bir incelemeye alınarak değerlendirilecek. Hackathon etkinliğini iki turda kazananlar açıklanacak ve ödüller Huobi Incubator tarafından DoraHacks platformu aracılığıyla dağıtılacak.

Web3 Hackathon’da Neler Kazanılabilir?

Sınıflara Göre Ödüller!

Kazananlara toplam ödül havuzundaki 50.000 USDT dağıtılacak, her sınıf için verilen ödül sayısı tamamen jüri komitesine ve projelerin kalitesine bağlı olmakta.

Web3 Hackathon’da Hangi Etkinlikler Gerçekleştirilecek?

Web3 Hackathon katılımcıları, DoraHacks, WBA, Gitcoin, One Block, Developer Engine, Nethermind, Harmony, IRisnet, ve Angelhack gibi geliştirici kaynaklarına erişim sahibi olacak.

Web3 Hackathon süresince iki ek etkinliğin daha gerçekleştirilmesi planlanıyor. Bunlar:

Huobi hesabınız yoksa, avantajlardan yararlanmak ve Muhabbit ekibine destek olmak için buradan hesap açabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version