Muhabbit

Ledger Sahipleri Mobil Uygulama İle DeFi Protokollerine Erişebilecek!

Ledger DeFi’a ulaşımı kolaylaştırıyor.

Kripto donanım cüzdan firması Ledger 8 Şubat 2021 tarihinde yaptığı açıklama ile, kullanıcılarının yakında doğrudan mobil uygulaması Ledger Live üzerinden DeFi protokolleri ile etkileşime girebileceklerini duyurdu.

Açıklamada yeni masaüstü uygulamasının, başarıyla Ledger Live mobil uygulamasının güncellenmiş versiyonuna eklendiğini bildirdi.

Bu, Ledger’in müşterilerinin WalletConnect’in açık kaynak protokolüne doğrudan şirketin mobil uygulamasından erişebilecekleri ve böylece DeFi protokolleriyle doğrudan soğuk depolamadan etkileşime girebilecekleri anlamına geliyor. 

Yeni başlatılan girişim sayesinde Ledger mobil kullanıcıları, önce harici ağ geçitlerine veya tarayıcı tabanlı Ethereum cüzdanına bağlanmak zorunda kalmadan Uniswap, 1inch, Aave, Zapper, Compound, Binance DEX ve KyberSwap gibi DeFi platformlarına rahatlıkla erişebilecekler.

Kullanıcıların favori dApp’larına erişmeden önce, Ledger Live mobil uygulamasını en az 2.19.0 sürümüne güncellemeleri gerektiği, ayrıca kullanıcılardan cüzdanın aygıt yazılımını en son sürümüne güncelleme yapmaları gerektiği açıklandı.

Mobil uygulama ve donanım cüzdanının aygıt yazılımı en son sürümlere yükseltildiğinde, kullanıcıların ayarlar menüsünde bulunan WalletConnect’i etkinleştirmesi gerekecektir. Güncellemeden sonra kullanıcılar artık favori dApp’larını seçip bunu WalletConnect ile entegre edebilecek. Bu da uygulamalar içinde sağlanan QR kodlarını tarayarak dApp’ler ile etkileşim kurmalarına olanak tanıyacak. 

Ledger Live mobil uygulaması desteklenen dApp’ler ile başarılı bir şekilde entegre edildikten sonra, kullanıcılar mobil cihaz uygulaması içinden sonraki işlemleri rahatlıkla imzalayabilecek.

DeFi ekosistemi son zamanlarda ilgi görmeye devam ediyor. Bu kapsamda geliştirilen Ledger girişiminin Ledger kullanıcıları arasındaki popülaritesini daha da artıracağı düşünülüyor. 

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version