Muhabbit

MoonPay Yöneticilerinin 150 Milyon Doları Kişisel Hesaplarına Aktardığı İddia Ediliyor!

Kripto para ödeme hizmet sağlayıcısı MoonPay yöneticilerine yönelik büyük suçlama!

kara para aklama borsalar hırsızlık

kara para aklama borsalar hırsızlık

Kripto para ödeme hizmet sağlayıcısı MoonPay yöneticilerine yönelik büyük suçlama! The Information’ın yapmış olduğu habere göre MoonPay yöneticileri, boğa sezonunda yapılan bir fon toplama turundan 150 milyon dolarlık kısmı kendi menfaatleri için kullandı.

İddiaya göre, geçtiğimiz boğa sezonu esnasında 555 milyon dolarlık fon toplayan MoonPay CEO’su Ivan Soto-Wright ve bazı yöneticiler 150 milyon dolarlık varlığı direkt nakit paraya çevirdi. Ancak 150 milyon dolarlık kısım şirketin kasasına girmedi. Boğa sezonunda 555 milyon dolarlık fon toplayan MoonPay, değerlemesini kısa sürede 3,4 milyar dolara çıkarmasıyla o zamanlarda kamuoyunda büyük ses getirmişti.

İddialarda MoonPay’in CEO’su Soto-Wright’ın boğa sezonu esnasında lüks bir yaşam tarzı benimsediği de belirtildi. Bu iddiaları desteklemek için ise MoonPay’in CEO’su Soto-Wright’ın Miami’de satın aldığı 38 milyon dolar değerindeki malikane gösterildi. MoonPay CEO’sunun söz edilen bu evi hangi parayla aldığı ise bilinmiyor. Soto-Wright, The Information’ın iddialarına henüz bir yanıt vermiş değil.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version